Gordon Ramsay napisał tweet z ofertą pracy dla studenta z krasnoludem po tym, jak szkoła gotowania zniechęciła go

Pomimo okrzyków i obelg, Gordon Ramsay wielokrotnie udowodnił, że w rzeczywistości jest totalnym kumplem. Pamiętasz, kiedy całkowicie odnowił jedno z domów jego szefa kuchni? I w tym czasie udzielił 32 próśb o zrobienie życzeń w zaledwie jeden dzień? Teraz szef kuchni ujawnia swoją sekretnie słodką stronę na Twitterze, przychodząc w obronie 18-letniego szefa kuchni, ambitnego Louisa Makepeace’a.

Najwyraźniej Louis otrzymał miejsce na kursie gościnności i cateringu w Heart of Worcestershire College – miejscu, którego teraz zniechęcił do przyjmowania z powodu swojego karłowatości. Po jego akceptacji kolegium rozpatrzyło jego wniosek i zdecydowało, że jego mała postura – Louis ma 3’10 “- jest” ryzykiem bezpieczeństwa “.

Według Ludzie, Matka Louisa również została odradzana, a szkoła powiedziała, że ​​Louis powinien przemyśleć swoją ścieżkę kariery, ponieważ pewnego dnia miałby problemy z pracą w komercyjnej kuchni. Ale kiedy Gordon dowiedział się o tym – za pośrednictwem Twittera – nie był nieśmiały, żeby wpaść do środka.

“Wstrętna postawa, oferowałam mu praktykę każdego dnia” – napisał. Od tego czasu przekazano mu więcej niż 2000 razy i polubiłem kolejne 17 819.

Fani Gordona są, jak szef kuchni, wściekli, ale wśród złej prasy szkoła Louisa wydała oświadczenie Ludzie mówiąc, że proces oceniania jest zakończony dla wszystkich uczniów, i że po prostu starają się zapewnić, że kuchnie można wyposażyć i dostosować, aby odpowiednio przystosować Louisa.

Przedstawiciel szkoły kontynuował Ludzie: “Chcielibyśmy powiedzieć, że w żadnym momencie nie powiedziano Louisowi, że nie może uczestniczyć w jego kursie, ale zarówno Louis, jak i pani Makepeace zostali poinformowani, że dostosowania wymagane przez Louisa będą musiały zostać uzgodnione, zanim będzie można otrzymać bezwarunkową ofertę.”

Louis mówił o “upokarzającej” gehennie, zarówno w wiadomościach, jak i na swoim osobistym kanale YouTube. W teledysku opublikowanym 28 sierpnia, zatytułowanym “Gordon Ramsay napisał na Twitterze, Louis powiedział:” Nie mogę uwierzyć, jak wirus zniknął. “Kontynuował:” Gordon Ramsay nawet się zaangażował, z czego jestem wdzięczny, ponieważ naprawdę podziwiam Gordon Ramsay, a on jest dla mnie inspirujący. “

Zakończył swoje wideo, mówiąc z tego, ma nadzieję zostać rzecznikiem osób niepełnosprawnych – i nie tylko tym, który ma. “Nie chcę, aby ludzie cierpieli tak jak ja i nie będę w stanie realizować ich marzeń w przyszłości”.

Nie ma słowa, czy bierze Gordona na tę cyfrową pół-ofertę, ale mamy przeczucie, że Louis zrobi wszystko dobrze z pomocą Gordona lub bez niego.

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com

Добавить комментарий

*

+ 20 = 23