Gdzie zdobyć darmowe słodycze w Narodowy Dzień Czekolady

Chociaż uważamy, że czekolada zasługuje na spożywanie każdego dnia w roku (jest to w zasadzie zdrowa żywność), w środę będzie to szczególnie ważne, ponieważ 28 października to Narodowy Dzień Czekolady. Aby uczcić nasze ulubione słodycze, znaleźliśmy najlepsze okazje i gratyfikacje, aby zaspokoić twoje słodycze. To doskonale zaplanowane święto doprowadzi nas do perfekcyjnego przygotowania do śpiączki cukrowej, w której będziemy uczestniczyć w Halloween. I – dla rekordu – będzie #NoRegrets.

ETHEL M.

Będąc własnością Marsa, ten czekoladowy jastrząb wysokiej jakości, wykwintne smakołyki i subskrybowanie jego e-maili, dostanie 10 USD od jakiegokolwiek zakupu. Dodatkowo, jeśli wydasz 50 USD w Internecie, otrzymasz bezpłatny prezent czekoladowy o wartości 20 USD. Brzmi jak zwycięstwo dla nas.

GODIVA

Godiva’s Chocolate Rewards Club otrzymuje co miesiąc darmową czekoladę, ale za każdą wydaną 20 USD otrzymujesz darmową nagrodę. Marka prowadzi obecnie promocję za 15% na wszystkie zakupy ciemnej czekolady w wysokości 65 USD lub więcej – w samą porę zarówno na Halloween, jak i na Narodowy Dzień Czekolady. Niektóre sezonowe smakołyki to między innymi dyniowe przyprawy i dyniowe trufle z serem. Jeśli bardziej interesujesz się lodem, wybierz kartę z nagrodami, dzięki czemu możesz zdobyć darmowy stożek Trufflelaty po zakupie sześciu sztuk (nie powinno to być zbyt trudne).

obraz

Godiva

GHIRARDELLI

W miarę, jak robi się zimniej, skorzystaj z bezpłatnej gorącej czekolady – zamów wszystko online i zabierz do domu bezpłatną mieszankę gorących kakao Ghiradelli. Dodatkowo wszystkie Halloweenowe wypieki są o 20% taniej. Tu nie ma żadnych sztuczek.

obraz

Facebook / GHIRARDELLI

LA MADELEINE COUNTRY FRENCH CAFE

Ta kawiarnia w Dallas będzie rozdawać darmowe mini czekoladowe tarty truskawkowe. Z ponad 75 lokalizacjami w Teksasie, Arizonie, Gruzji, Luizjanie, Maryland i Oklahomie, w sieci pojawi się mnóstwo miejscowych francuskich smakołyków z limitowanej edycji.

LINDT

Jeśli nie należysz do programu nagród Czekolady Lindta, powinieneś się teraz zarejestrować. Otrzymasz 25 dodatkowych punktów za rejestrację, a następnie zdobędziesz jeden punkt za każdy wydany dolar. Po osiągnięciu 100 punktów dostajesz czekoladową nagrodę. Teraz, do 29 października, wszystko online jest o 25% taniej, więc powinieneś zacząć gromadzić te punkty!

obraz

Facebook / Lindt

Lindt ma również promocję na Halloween, która obejmuje dwie z naszych ulubionych aktywności: robienie selfie i jedzenie czekolady. Chcą, abyś głosował na ulubioną trufla Halloween (#Lindtspooky lub #Lindtscary), robiąc selfie w jednym ze swoich sklepów i udostępniając je na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Zwycięskie selfie zostaną opublikowane na stronie Lindt na Facebooku w przeddzień Halloween.

RUSSELL STOVER

Członkowie programu lojalnościowego programu Rewards Club otrzymują bezpłatny upominek po wydaniu 10 USD, a każdy może otrzymać kupon rabatowy o wartości 20%, rejestrując się w wiadomościach e-mail. Dołącz teraz i spłaszcz swoją twarz później.

obraz

giphy

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

6 + 4 =