Gdzie wypić 2 Margaritas w Dniu Margarity

Krajowe święta jedzenia są oczywiście dobre tylko na jedną rzecz: darmowe jedzenie i obniżone napoje. A w ten weekend Narodowy Dzień Margarity przybywa trochę wcześniej. Podczas gdy wymyślone wakacje są oficjalnie w poniedziałek, 22 lutego, wiele krajowych sieci oferuje oferty na koktajl tequili już w niedzielę. Tutaj możesz zdobyć tanie i pyszne drinki i tosty, by zaoszczędzić trochę gotówki.

Cheeseburger w raju

Mimo że Jimmy Buffet co tydzień świętuje “Margarita Monday” w swoich restauracjach, to święto picia oznacza, że ​​w poniedziałek, 22 lutego będzie specjalna, domowa margarita o wartości 2,22 USD..

obraz

Facebook / Cheeseburger w raju

Chevys

Zgarnij 2 dolary margi w tym łańcuchu Mexi-Cali przez cały dzień 22 lutego. Niestety, tylko wybrane lokalizacje Chevys będą brały udział, więc dzwoń z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że możesz skorzystać z oferty.

Restauracja meksykańska Margaritas

Od piątku, 19 lutego do poniedziałku 22 lutego, restauracje Margaritas będą świętować Dzień Margaritański z 5 margaritas za cały czas. Dodatkowo będą nagrody i upominki takie jak margarita i karty podarunkowe.

obraz

Facebook / Margaritas

Na granicy

Będziesz musiał wydać tylko dwa dolary na standardową meksykańską margaritas o długości 12 uncji. Umowa trwa cały dzień i noc w poniedziałek, 22 lutego!

Ruby Tequilas

W tej sieci w Teksasie margaritas będzie kosztować zaledwie 3 dolary w poniedziałek, 22 lutego.

Tony Roma’s

W niedzielę, 21 lutego, imiennik Tony Roma “Classic Romarita” (a.k.a, dom margarita) zostanie zdyskontowany do 4 USD w uczestniczących lokalizacjach. Jeśli wrócisz do samego Narodowego Dnia Margarity (poniedziałek, 22 lutego), cena spadnie do 2,22 USD. Wynik!

Oczywiście, jeśli wolisz zostać w domu, musisz wstrząsnąć tymi mini margami i rzucić kilka razy z powrotem na najlepsze (i najniebezpieczniejsze?) Upiększone wakacje wszechczasów. Twoje zdrowie!

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

9 + 1 =