Dunkin ‘Donuts wypuszcza butelkowaną mrożoną kawę o smaku dyni

Napoje z dyni są wypuszczane niemal wszędzie – jak Starbucks, Godiva i Aldi – a to jeszcze nie wrzesień. Możesz również dostać swój dyni fix w postaci bitej śmietany, ciastek słomianych, a nawet beignets i churros. I na wszelki wypadek, gdybyś jeszcze nie osiągnął limitu przyprawy do dyni, Dunkin ‘Donuts wypuszcza nowy produkt, który pozwoli fanom dyni cieszyć się ulubionym napojem jesiennym w dowolnym miejscu.

Tak jak Wieśniak wyjaśnia, Dunkin ‘Donuts oferuje teraz butelkowaną Iced Coffee Spice z dyni. Kawa składa się z kawy, mleka i cukru i będzie dostępna od 10 września w większości sklepów spożywczych, narkotyków i sklepów.

obraz

Pączki Dunkin

Tak, to trochę za wcześnie na jesienne bevs, ale ten jest zimny! To doskonały sposób na rozpoczęcie sezonu dyniowego!

Ale jeśli nie jest to schłodzone, Dunkin ‘Donuts oferuje również kapsułki K-Cup o smaku dyni i kawę w torebkach o zapachu dyni w sklepach, które możesz zabrać ze sobą do domu, aby zaopatrzyć kuchnię. Lub, oczywiście, możesz upuścić inne napoje w sklepie – w tym * głębokie oddechy * aromatyzowane dynią gorącej kawy, mrożonej kawy, mrożonej kawy, latte, cappuccino, macchiatos, americanos i zimnego naparu.

A jeśli wolisz dostać swoją dzienną dawkę dyni przez słodką przekąskę, możesz sięgnąć po pączki Dunkin ‘Donuts, takie jak ich dyniowy pączek, dyniowy muffin i świąteczny pączek.

Fani online zaczęli już pisać na Twitterze o docenieniu zaangażowania Dunkin do wszystkiego, co dyniowe, z kilkoma kreatywnymi memami, gifami i tekstami piosenek.

Pa, lato – prawie nie wiedzieliśmy.

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, amazon.com