Disneyland’s Snow White Poison Kubki Apple to Baaaaack

W tym miesiącu jest tyle uroczych rzeczy pochodzących z Disneylandu, nasze wypłaty ledwo nadążają. Najnowszym świątecznym kubkiem, który przyciąga nasze oko jest Snow White Poison Apple Stein, który Disneyland sprzedawał już od kilku lat.

Wrócił na ograniczony czas tej jesieni, a według blogu Disney Parks będzie dostępny w następujących lokalizacjach:

 • Park Disneyland
 • Park rozrywki Disney California
 • Disneyland Hotel
 • Disney’s Grand Californian Hotel & Spa
 • Disney’s Paradise Pier Hotel

  Zobacz ten post na Instagramie

  Nowy alert o kubku ���� #PoisonAppleStein ����☠️

  Post udostępniony przez CIN (@ cinkari) na

  Zobacz ten post na Instagramie

  Zobacz, co @niekon kupił mi dzisiaj w @disneyland. Yay! Chciałem w zeszłym roku, ale tak szybko się wyprzedałem. #halloween #snowwhite #poisonapplestein #disneyland

  Post udostępniony przez Distinct Worlds (@distinct_worlds) w dniu

  Kubek działa jak kufel, więc po naciśnięciu przycisku na rączce pojawia się pokrywka. Spooky design wygląda podobnie do przeklętego jabłka czarownicy z filmu i jest wypełniony różnymi napojami lub przekąskami w zależności od tego, gdzie został kupiony. Najlepszy ze wszystkich, są blasku w ciemności, więc rodzaju mieć nosić go w noc Halloween.

  Jeśli w najbliższym czasie nie dotrzesz do Disneylandu, możesz kupić w Internecie coś w rodzaju kubka do kawy naśladowania. Nie świeci, ale nadal jest całkiem fajny. Jeśli chodzi o oficjalny Poison Apple Stein, prawdopodobnie szybko się sprzedadzą, więc szybko tam dotrzesz, jeśli chcesz go złapać.

  h / t POPSUGAR

  Śledź Delish w dniu Instagram.

  Pobierz Delish aplikacja.

  Добавить комментарий

  *

  1 + 9 =