Disneyland po raz pierwszy obsłuży alkohol w Star Wars-Themed Cantina

Każdy kęs wiadomości o Walt Disney World i Disney’s Star Wars: Galaxy’s Edge jest warty podekscytowania, ale ten dotyczy BOOZE, więc wiesz, że nie mogliśmy się oprzeć piątkowej freakout.

W blogu na blogu Disney Parks, parki ogłosiły nowe szczegóły dotyczące Oga’s Cantina, które pojawią się zarówno w WDW, jak i Disneyland w ramach otwarcia ziem w 2019 roku. Mieliśmy duże nadzieje, że kantyna zainspirowana klasycznym Mosiem Eisley będzie częścią ziemi, a teraz brzmi jeszcze fajniej, niż mogliśmy sobie wyobrazić.

Blog informuje, że kantynę będzie prowadziła Oga Garra, która ma ścisły kodeks postępowania, aby zapobiec rodzajowi szumowin i podłości, które zwykle nawiedzają tego typu miejsca. Standardowe menu będzie zawierało “egzotyczne składniki wykorzystujące” nieziemskie “metody, podawane w wyjątkowych naczyniach.” Mamy wrażenie, że oznacza jedzenie podobne do super-fajnych potraw w Disney’s Animal Kingdom World of Avatar.

Borówka amerykańska Cream Cheese Mousse Horizontal

Chelsea Lupkin

Ale co najważniejsze, kolejny komentarz do tego postu potwierdza, że ​​Oga’s Cantina opracowuje “specjalną kartę koktajlową (nie opartą na alkoholu i alkoholu), która będzie zawierała niestandardowe koktajle tematyczne i opatrzone zastrzeżeniami piwa i wina”.

Pojawi się również DJ-owy DJ (niestety, nie Max Rebo Band), aby zachować żywe, ale nie ma gwarancji, że nie będzie żadnych wątpliwych postaci. Ale przynajmniej możesz zafundować sobie upalny napój, jeśli łowca nagród napotka jakiekolwiek kłopoty.

obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com

Добавить комментарий

*

− 2 = 5