Czy Britney Spears ukraść to zdjęcie z sieci żywnościowej?

obraz

Giphy

Britney Spears jest dobrze znana jako Princess of Pop, ale jest też trochę Królową Oops … zrobiła to ponownie. Zamiast bawić się sercem, piosenkarka wywołała spore zamieszanie, gdy niedawno opublikowała pro-obrazkowy obraz kukurydzy ulicznej na swoim Instagramie i przekazała go jako swoją własną (okrzyki!).


Wydaje się, że zdjęcie pochodzi prosto z przepisu na meksykańską kukurydzę ulicy Tyler Florence, ale jak widać, na brytyjskim Insta post nie ma żadnych kredytów, aw świecie mediów społecznościowych / Internetu jest to ogromne.

Oczywiście ludzie w pełni wykorzystali drobny poślizg Brit’a i rzucili jakiś ważny (i być może) zasłużony cień.

Podczas gdy niektórzy twierdzą, że ludzie powinni po prostu zostawić Britney w spokoju, ponieważ powiedziała po prostu, że wygląda dobrze, ale nigdy nie twierdzili, że jest to jej własna myśl, że kiedy masz wyznawców na poziomie Britney, powinieneś dać komuś okrzyk, jeśli publikujesz swoje rzeczy.

Brytyjczycy nie po raz pierwszy dzielili się swoimi posiłkami w mediach społecznościowych, a podczas gdy inne zdjęcia z jedzeniem nie są tak rozkoszne jak ta, z której skorzystała Google, nie są zbyt odrapane. Jesteśmy pewni, że zdjęcie zrobione przez Brita z kukurydzy, którą sama zrobiła (o ile faktycznie to zrobiła) wystarczyłoby.

obraz
Giphy

Uwielbiamy to, że Brytyjczyk jest smakoszem, który nie jest zbyt fajny, by zamieszczać zdjęcia jedzenia (patrząc na was, którzy nienawidzą jedzenia), ale zdecydowanie dużo fajniej jest dać kredyt tam, gdzie należy się kredyt. Lepiej szczęścia następnym razem Brit.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

− 5 = 4