Costco’s Selling Poważnie obniżone bilety do parku i bony na żywność

Nadal będziesz potrzebował przyjaciela na wysokich wysokościach, jak na przykład wieża Śpiącej królewny, aby złapać miejsce w najnowszym salonie dla członków Disneya w 1901 roku, ale zdobycie stopy w drzwiach w samym parku rozrywki zyskało smoka tańsze, jeśli wiesz, gdzie szukać. Costco, bastion kupowania hurtowo wszystkiego, sprzedaje zdyskontowane roczne parki na park Disney Disney Adventure.

Sieć sprzedaje roczne karnety za 330 USD – w porównaniu do 95 USD dziennie, jeśli kupujesz je bezpośrednio od Najszczęśliwszego Miejsca na Ziemi – ale są dwa główne zastrzeżenia: (1) Możesz tylko szkopuł ofertę w sklepach Costco w Południowej Kalifornii (lub online); (2) Istnieje 60 dni, w których przepustka nie pozwala wejść do parku. Są to głównie wakacje i soboty w godzinach szczytu podróży, informuje Zarejestruj się w OC.

Karnet zapewnia również dodatkową korzyść: 10% zniżki na towary i żywność. Ponieważ zasadniczo oszczędzasz dwa razy, nic nie może powstrzymać cię od planowania, jak będziesz jadł sobie drogę przez park. (Obsesje nóg z Turcji, możesz zacząć zapamiętywać ten przewodnik w każdym miejscu, aby uzyskać tutaj te młotki o rozmiarach przedramienia.).

Po prostu pomyśl o możliwościach. Można zjeść kęs chleba w kształcie głowy Mickeya, który jest wielkości Twój głowa.

Zobacz ten post na Instagramie

US の 大 き さ か か る か な ぁ #USA #california #californiadisneyland #californiadisneyadventure #mickymouse #bread

Post udostępniony przez ayaka.t (@aaaya_a) na

Lub idź na węglowodany-na-chwalebne węglowodany z bałaganem z macem i serem serwowane w misce chlebowej.

Lub nawet zjeść lody z plastikowego “zlewu kuchennego”, który wygląda podejrzanie jak rozkwit Mickeya.

Zobacz ten post na Instagramie

Mamy wszystko i “zlewozmywak” dzisiaj! �� Jak nie moglibyśmy. To najsłodsza rzecz, jaka kiedykolwiek … … wszystko i kuchnia

Post udostępniony przez Mari (@mpressivecreations)

Co za czas na życie.

Aha, i umowa Costco jest również dostarczana ze spinką dla kolekcjonerów dla każdego, kto chce nosić sweter z rabatami na rękawach. Jego rodzaj jak bycie w ekskluzywnym klubie tylko dla członków.

Śledź Delish w dniu Instagram.