Chipotle oferuje bezpłatną dostawę przesyłek pocztowych do Super Bowl Weekend

Chipotle ma nadzieję, że w ten weekend przygotuje fanów do gry, oferując ogromną promocję. Począwszy od piątku, 2 lutego, głodni fani w 40 dużych miastach będą mogli zamawiać z restauracji przez Postmates i otrzymywać bezpłatną dostawę.

“Wiemy, że w ten weekend duża część kraju będzie gotowa na grę, a my chcemy zasilać tę energię prawdziwym jedzeniem, zrobionym z prawdziwych składników, przekazanym bezpośrednio u ich drzwi” – główny informator Chipotle’a i informacje Oficer, Curt Garner, powiedział o promo. “To kolejny sposób, w jaki odkrywamy twórcze, strategiczne partnerstwo, aby zapewnić, że jesteśmy tam dla naszych klientów, kiedy i gdzie chcą nas”.

Zobacz ten post na Instagramie

Odmrożenie.

Post udostępniony przez Chipotle (@chipotle) ​​na

Miłośnicy Burrito, którzy zamawiają przez Postmates online lub przez aplikację Postmates, mogą skorzystać z kodu “chipotlebowl” przy kasie, aby otrzymać darmową dostawę, o ile zamówienie zostanie złożone podczas regularnych godzin Chipotle. Jeśli chodzi o decydowanie o tym, co jeść na jakiejkolwiek imprezie w Super Bowl, Chipotle może nie być w najlepszej kondycji. Jednakże, biorąc pod uwagę, że opłaty za przesyłkę dla Postmates zwykle wynoszą od 5 do 8 USD – w zależności od odległości między Twoją lokalizacją a samą restauracją – to byłoby trochę szalone nie aby skorzystać z oferty w ten weekend.

Promocja jest ważna tylko w wybranych miastach – w tym w Nowej Anglii i Filadelfii. Jeśli nie masz pewności, czy Twój sklep lokalny bierze udział, możesz odwiedzić stronę postmates.com/chipotle.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.