Były pracownik McDonald’s właśnie wydał najbardziej obrzydliwe zdjęcia

Ah, McDonald’s, miejsce, które uwielbiamy nienawidzić i nienawidzić miłości. Plotki o fałszywym kurczaku, syropach z dodatkiem syropów i mrożonych hamburgerach krążyły po świecie fast foodów od początku dominacji w łańcuchu, a ludzie po prostu chowali się. Ponieważ frytki.

W przeważającej części te pogłoski są bezpodstawne, a nawet jeśli nie są, zazwyczaj nie ma dowodu fotograficznego. To znaczy, dopóki były pracownik nie wyemitował niektórych brudnych prania firmy na Twitterze po wyjściu.

Oto maszyna “soft serve”:

Mickey D’s jest zawsze przedmiotem żartów w mediach społecznościowych. Jednakże, jako osoba, która została osobiście wykonana przez “nieużywaną” maszynę “soft serve”, stanowisko byłego pracownika wydaje się być odrobiną poetyckiej sprawiedliwości.

Zobacz ten post na Instagramie

Do czasu, gdy się tam dostaniesz, jest zepsuta �� #WSHH

Post udostępniony przez WorldStar Hip Hop // WSHH (@worldstar) na

Ale to nie jest powód, dla którego większość maszyn jest zepsuta. Według użytkownika Twittera (którego nazwisko pojawia się jako Nick), maszyna w tym sklepie była sprawna – z całym tym obrzydliwym gunkiem w tym sklepie. * drży *

Ale Nick nie poprzestał na tym. Po udowodnieniu, że szlam pochodzi z miękkiej maszyny, a nie z pułapki na tłuszcz z tym obrazem…

… nadal ujawniał to, co określał jako “sekrety McDonalda”. Kotleciki z mrożonej wołowiny, wstępnie uformowane bryłki z kurczaka i idealnie kwadratowe filety z ryb. “Nic dziwnego, że jest zamarznięty, ale to gówno nie jest prawdziwym mięsem ani rybą” – napisał.

Później podzielił się niektórymi, przeoczonymi miejscami w kuchni.

Ale zamiast wskakiwać na nienawistny pociąg po tym wszystkim negatywnej ekspozycji, ludzie zabrali na Twittera, by bronić McDonalda. Co ma sens, biorąc pod uwagę, że McFlurries są w zasadzie krajową rozrywką Ameryki.

Ta burza tweetów pojawiła się kilka dni po tym, jak Watchdog, serial konsumencki BBC, odkrył bakterię coli typu kałowego, a.k.a ropę, znaleziono w próbkach niektórych lodów restauracji McDonald’s, Burger King i KFC. Nic nie jest święte?!

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.

Добавить комментарий

*

25 + = 32