Buffalo Wild Wings sprzedaje solone karmelowe skrzydła tego lata

Jeśli nie znasz Buffalo Wild Wings lub B-Dubs, jak to nazywają fani, powiedzmy ci: Restauracja słynie z mnóstwa opcji sosów. Możesz zamoczyć skrzydła w klasykach – Buffalo, Hot BBQ, Lemon Pepper – lub bardziej odważnych sosach, w tym Burbon Honey Mustard, Mango Habanero i Asian Zing. Ale tego lata, jeszcze bardziej nieprawdopodobny dodatek pojawia się w menu sosu: Solony Caramel BBQ.

W limitowanej edycji dodaje się karmel i sól do sosu z grillowanego miodu w restauracji. Teraz, zanim zmarszczysz nos i potępisz B-Dubs jako bezbożny, spójrz na ten tweet zmieniający grę:

Skrzydła karmelu nie wydają się tak szalone w porównaniu do wspaniałej kombinacji, jaką jest kurczak i gofry. Jasne, karmel i klon nie są dokładnie ten sam smak, ale nie są daleko. Matthew, możesz być na czymś tutaj.

Jeśli nadal jesteś mocno pikantny w zespole, jeśli chodzi o skrzydła (wystarczająco fair), inny letni sos B-Dubs to koreański grill, raporty o jedzeniu marki, i miesza sos sojowy, czerwona papryczka chili, ocet ryżowy i czosnek. Jest też nowy talerz Nachos Over-the-Top, piętrzący się kurczak z grilla lub wieprzowina, kukurydza, cebula, jalapeños, rancho i queso na chipsach tortilla.

Ponieważ w barach sportowych chodzi o przyjazną rywalizację, Buffalo Wild Wings dodaje latem tego roku lokal Samuel Adams New England IPA i Lagunitas IPA, służąc jako mecz Wschodniego Wybrzeża / Zachodniego Wybrzeża, a także Platynową Margaritę, która może być zamówione na kamieniach lub zamrożone. Wszystkie nowe produkty są teraz dostępne w całym kraju i pozostaną w menu do 19 sierpnia.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

− 2 = 2