Ben & Jerry’s Just Dropped THIRD “Phish” Flavour

Możesz lub nie znasz zespołu Phish, ale zdecydowanie wypróbowałeś ich tytułowe lody. To jeden z najpopularniejszych smaków Ben & Jerry’ego, mieszający lody czekoladowe z piankami marshmallow i karmelowymi oraz kawałki krówki w kształcie ryb. Aby uczcić 21. rocznicę fundacji charytatywnej rockowej grupy, linia lodów przerwała nową wersję Phish Food, a ta dotyczy karmelu..

“It’s Ice … Cream”, nazwany na cześć zespołu w 1993 roku To lód, ma karmelową bazę słodu, którą słodzą fani milkshake. W środku znajdują się kawałki toffi migdałowej, fudge fish i zawijane karmelki, nadając lodom kremowo-chrupiącą konsystencję. Kombinacja smakowa już dawno nadejdzie: B & B z lodami B & J wpadł na pomysł w 1997 roku, kiedy Phish Food po raz pierwszy został wydany. Ponad 20 lat później, w końcu dojdzie do skutku.

Kufel zawiera specjalny projekt stworzony przez artystę plakatu Phisha, Jima Pollocka. Wymienia standardowe błękitne niebo Ben & Jerry na ręcznie rysowany wzór przedstawiający rybę ubraną jak mleczarz stojący na szczycie góry lodowej. Pollock stworzył również już wyprzedane wydruki dla Ben & Jerry’s. Jeśli złapiesz jednego, czujesz się dobrze wiedząc, że wszystkie wpływy z druku trafią bezpośrednio do Phish’s WaterWheel Foundation, z korzyścią dla takich przyczyn, jak czysta woda, ochrona ziemi i miejskie ogrodnictwo.

obraz

Dzięki uprzejmości Ben & Jerry’s

KUP TERAZ 7 USD, benjerry.com

Nowy smak jest częścią kolekcji Special Stash Ben & Jerry’ego, co oznacza, że ​​jest dostępna tylko w sklepach ze szufladami marki, na stronie Ben & Jerry oraz w wybranych sklepach. Część dochodów z każdego sprzedanego piwa trafi również do The WaterWheel Foundation.

Śledź Delish w dniu Instagram.