Ben & Jerry’s Dropped Three Flavors zainspirowane Twoimi ulubionymi płatkami

Ben & Jerry’s nigdy nie brakuje kreatywnych pomysłów. Od napełniania kufli rdzeniem z karmelowego kleju do “przerzucania” najsłynniejszych oryginalnych smaków do zalewania “kawałkami pinta” w czekoladzie, marka konsekwentnie (i radośnie) zaskakuje nas od lat. Teraz twórcy lodów dodali nie tylko jeden, ale trzy nowe smaki ze swoimi ulubionymi płatkami – i to w najlepszy sposób odsyła nas do dzieciństwa.

Linia “Cereal Splashback” – dostępna wyłącznie w sklepach ze szufelkami, a nie w zamrożonym przejściu – zawiera Fruit Loot, Frozen Flakes i Cocoa Loco. Są one oficjalnie dostępne od dzisiaj i są oczywistymi riffami na Froot Loops, Frosted Flakes i Cocoa Puffs, odpowiednio.

Dostaliśmy pierwszy smak tych śniadaniowych nowych smaków i byliśmy pod wrażeniem. Oto jak redaktorzy ocenili każdy smak:

Frozen Flakes: 4/5

Ze wszystkich smaków było to zdecydowanie najlepsze. Smakował niemal identycznie jak resztki mleka po zjedzeniu miski z Płatkami Mrożonymi. Plus, kawałki zboża wirowały przez cały czas były chrupiące – chcieliśmy tylko, żeby były trochę większe.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Cocoa Loco: 3/5

Święta krowa, kawałki czekolady są tu ogromne i uwielbiamy to, jak są chrupiące. Same lody smakują jak czekoladowe mleko z dodatkiem mleka, więc jeśli jesteś w nastroju na coś słodkiego, ale nie za słodkiego, to twoja sprawa.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Łup owocowy: 2/5

Ten jest nieco zbyt subtelny dla naszego gustu, chociaż smak przypominający Froot Loop w końcu przechodzi po około czterech lub pięciu łyżkach. Jest o wiele bardziej mleczna, ale jest tam cytrusowa i jagodowa, żeby cię tam dostać, jeśli jest to twój ulubiony poranny posiłek.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Szczerze mówiąc, wygląda na to, że Ben & Jerry po prostu wziął stronę z książki Christiny Tosi w Milkbar w Nowym Jorku, która od ponad sześciu lat zajmuje się mlekiem zbożowym. Nie narzekamy jednak, ponieważ ci źli chłopcy mogą być pretekstem do zjedzenia lodów na śniadanie.

Śledź Delish w dniu Instagram.