AKTUALIZACJA: Sos Szechuan “Rick and Morty” firmy McDonald sprzedany za 15 000 USD w serwisie eBay

AKTUALIZACJA: 13 sierpnia 2017 r. O godzinie 10:39.

W zeszłym miesiącu dokuczał McDonald Rick and Morty (i McNuggets) fanów, gdy powiedzieli, że “kilku szczęśliwych fanów” może doświadczyć chwały sosu Syczuan, sosu z limitowanej edycji wymienionego w programie.

31 lipca marka fast food ogłosiła trzech zwycięzców na Twitterze, z których każdy otrzymał sos sosem zanurzonym w połowie wielkości galona, ​​który najwyraźniej jest ostatnim, który został zrobiony.

Jeden z gospodarzy, zwycięzca, pisarz i podcast, Robert Workman (który Obama śledzi na Twitterze, btw), postanowił wystawić swoją nagrodę w serwisie eBay, mówiąc: “Bez względu na to, na jaką kwotę trafi, mam nadzieję, że trafi w ręce kogoś to całkowicie mu się spodoba. “

Planuje również przekazać część wpływów na cele charytatywne. Zgodnie z listą, 10 procent trafi do Extra Life, organizacji, która przynosi korzyści chorym i rannym dzieciom, a kolejne 10 procent zostanie podzielone między różne organizacje charytatywne.

W dziwnym momencie wydarzeń DJ Deadmau5 zaangażował się w licytację, a cena poszła w szalone 15 000 $.

Workman napisał wczoraj na Twitterze, że zwycięzca zmienił zdanie, więc teraz jest to uczciwa gra dla drugiego najwyższego licytanta, którym był Deadmau5. Ożenił się w ten weekend, ale po uroczystościach najwyraźniej jest na dole.

Internet może być zabawnym miejscem.

ORYGINALNY POST: 31 lipca 2017 r. O godz. 10:02.

Kiedy premiera 3 sezonu Rick and Morty wyemitowany w kwietniu obsesja Ricka z sosem zanurzeniowym McDonald’s Szechuan McNugget sprawiła, że ​​internet wpadł w szał, przywracając sos z limitowanej edycji używany do promowania Mulan w 1998.

“Chcę tego Mulan Sos McNugget, Morty – mówi Rick w odcinku. – To moja seria, Morty! Jeśli zajmie to dziewięć sezonów! “

Na szczęście McDonald’s nie posłuchał długo.

Wczoraj, przed wyemitowaniem nowego odcinka, Justin Roiland, współtwórca programu i głos Ricka i Morty, napisał na Twitterze zdjęcia 64-uncjowej butelki sosu Szechuan McDonald’s wysłanego do niego specjalnym Rick and Morty etykieta.

McDonald’s zawarł też notatkę z sosem:

Justin, w końcu to zrobiliśmy. Trwało to miesiące, ale w końcu przywieźliśmy sos szechuanski. Oszczędźmy wam fizyki, ale okazuje się, że Dimension C-1998M to wymiar, w którym zawsze jest 1998 rok. 1998 każdego dnia. Bez smartfonów, bez mediów społecznościowych. To dziwne, przerażające miejsce. Ale mają sos Szechuan w regularnym menu. A więc mamy tu cenny ładunek – sos Szechuan, który pamiętasz i pamiątki z niektórych wymiarów, które próbowaliśmy po drodze. Chcielibyśmy, żebyśmy przynieśli więcej sosu, ale nie moglibyśmy ryzykować otwarcia takiego portalu. Pomyślcie o tym, gdybyście wiedzieli w 1998 roku, że McDonald’s będzie miało śniadanie na cały dzień w 2017 roku, czy naprawdę chcielibyście zostać w 1998 roku? Oczywiście nie. Gdybyśmy opuścili portal, mielibyśmy muszle Puka, kapelusze wiadrowe i opaski dla chłopców, o ile to było w zasięgu wzroku. To zbyt ryzykowne, nawet dla sosu tak pysznego jak ten. Kilku szczęśliwych fanów również będzie mogło doświadczyć chwały, ale pierwsza butelka w tym wymiarze jest dla ciebie. Stay Schwifty, Chef Mike

Chociaż McDonald’s nie wyjaśnił jeszcze, co rozumieją pod pojęciem “kilku szczęśliwych fanów”, zrobili jeszcze zdjęcie trzech kolejnych butelek tego samego dnia z notatką, która mówi: “75 procent całego naszego sosu syczuańskiego we wszechświecie jest w tym obrazek.”

Tak więc, jeśli Roiland dostanie jedną butelkę, McDonald’s potencjalnie oddaje te trzy butelki ludziom. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.