[AKTUALIZACJA] Likier z dyni Aldi powraca w październiku

AKTUALIZACJA: 30 sierpnia o godzinie 5:20 po południu.

Oznacz swoje kalendarze: od 3 października sklepy spożywcze Aldi w USA (te, które sprzedają alkohol) będą miały w sprzedaży zapasowy napój O’Donnell’s Pumpkin Spice. Produkt o ograniczonym czasie trwania kosztuje zaledwie 9 USD i można go dodać do kawy, boozowego koktajlu mlecznego, do lodów … w zasadzie za każdym razem, gdy potrzebujesz trochę kopru o smaku dyni.

ORYGINALNY POST: 29 sierpnia 2018 o 16:45.

W tych dniach, w których zwykły PSL go nie kroi, Aldi ma likier z dyniowym przyprawą, dzięki któremu twoja kawa – lub koktajle mleczne lub koktajlowe – dopalą alkoholu. 17-letni sezonowy likier Aldi U.K. powraca do sklepów 4 października, raporty Good Housekeeping U.K. i przy odrobinie szczęścia wkrótce pojawi się wersja naśladowczy w USA.

W zeszłym roku sklepy Aldi nad stawem zadebiutowały “przyjemnym i gładkim” likierem dyniowym z “nutami irlandzkiej whisky z bogatym, pobudzającym świeżym kremem mlecznym i aromatem przypraw dyniowych”. Aby nie być gorszym, sklepy amerykańskie Aldi dodały do ​​sklepów swój własny napój o jednakowym budżecie. Puszka z naparami o wartości 9 dolarów O’Donnell’s Pumpkin Spice była dostępna przez ograniczony czas ostatniej jesieni i została opisana jako “Świeża irlandzka śmietanka połączona ze smakami dyni i przypraw.”

obraz

Aldi U.K.

Gorzałka może być używana w kawie naturalnie lub na lody, podawana prosto lub dodana do koktajlu mlecznego dla dorosłych. Aldi USA jeszcze nie potwierdziło, czy wersja O’Donnella powróci do sklepów tej jesieni, ale będziemy mieć oczy w sekcji Aldi Finds, aby dowiedzieć się.


obraz
Con Poulos

PRZED ZAMÓWIENIE TERAZ Delish Cookbook, indigo.ca