21 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed zakupem swoich produktów spożywczych w Walmart

Walmart jest jednym z tych gigantycznych superstore, w których można wskoczyć i odebrać telewizor, nowe skarpetki, nowe zasłony do salonu, nową parę okularów i galon mleka w jednej podróży. Dzięki tysiącom opcji w wielu działach – wraz z wycofywaniem i innymi umowami – jasne jest, dlaczego Wally World stał się takim potworem. Ale zanim kupisz tam swoje artykuły spożywcze, zapoznaj się z tymi niezbędnymi poradami i spostrzeżeniami naprawdę poznaj superstore i zdobądź jak najwięcej za swoje pieniądze.

1. Nie było tak długo.

Zainspirowany sukcesem jego sklepu z groszami, Sam Walton otworzył pierwszy Walmart w 1962 roku w Arkansas. Więc pomimo swojej dominacji nad światem, Walmart w rzeczywistości nie był tak długo, jak byś myślał.

2. Nie zawsze też było super.

Pierwszy Superszybkie Walmart, który jest gigantem, do którego prawdopodobnie przywykłeś, został otwarty w 1988 roku w Waszyngtonie, MO. Łączyły one ogólne towary z dużym supermarketem, aby zapewnić konsumentom wszystko, czego tylko chcą.

3. Założyciel miał poczucie humoru.

W 1984 r. Sam Walton, założyciel Walmart, zrobił hula na Wall Street – w pełnej regaliach Hula girl, wypełniając obietnicę dla wspólników po osiągnięciu zysku przed opodatkowaniem w wysokości 8 procent przed opodatkowaniem w poprzednim roku podatkowym.

obraz
walmart.com

4. Logo Walmart przeszło duże zmiany.

Walmart nie miał oficjalnego logo po uruchomieniu, dopiero w 1964 roku wybrał czcionkę inspirowaną stylem zachodnim. Logo przeszło cztery zmiany, aż doszło do uproszczonego projektu, jaki mamy dzisiaj.

obraz
walmart.com

5. Jest muzeum Walmart.

Oryginalna pięciokilówka Waltona w Bentonville w stanie Arkansas, która zainspirowała jego sieć Walmartów, jest teraz Muzeum Walmart. Ma wystawę, 5 i 10 z fajnymi retro znaleziskami i staroświecką fontanną sodową.

6. Możesz otrzymać produkty ekologiczne za nieorganiczne ceny.

Walmart może nie być pierwszym miejscem, o którym myślisz, gdy myślisz, że jest organiczny, ale sieć ma w rzeczywistości szeroki wybór produktów ekologicznych, które są tańsze niż w innych sklepach spożywczych. Na przykład GoBankingRates.com stwierdził, że ketchup ekologiczny w Wally World za 2,58 USD, w porównaniu do 3,69 USD w sklepie spożywczym.

7. Zdecydowanie kupuj tutaj swoje podstawowe artykuły spożywcze.

Wiele stron poświęconych oszczędnościom i blogerom zgadza się: Możesz kupić podstawowe artykuły spożywcze na taniej w Walmart. Jeśli jednak naprawdę chcesz oszczędzać, powinieneś pominąć markowe przedmioty i wybrać opcję Great Value lub Equate, marki Walmart, aby oszczędzić na poważnej gotówce.

obraz

Flickr / Mike Mozart

8. Można zaoszczędzić na markowej kawie i herbacie.

Tak, zgadza się, możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na Sbuksie w Walmart. Chociaż wiele marek rzadko zdyskredytuje swoją kawę i herbatę, zazwyczaj można je złapać po niższych cenach tutaj. Nawet lepiej, Walmart często ma kupony na te przedmioty, dzięki czemu możesz naprawdę wynik.

9. Produkty sezonowe są mocno pomijane.

Bądźmy szczerzy: produkt Walmart ma reputację, że nie jest najlepszy. Ale musisz przyznać, że umowa jest umową, a Walmart często ma dobre na owoce i warzywa. Na przykład Laurie z Passionate Penny Pincher znalazła winogrona za jedyne 88 centów za funt i kufle truskawek za 1 USD.

10. Niektóre rzeczy w rzeczywistości nie są tańsze w Walmart.

Chociaż ogólnie rzecz biorąc, rzeczy są tańsze w łańcuchu, istnieje kilka przedmiotów, których powinieneś unikać, jeśli nie chcesz przepłacać, w tym zboża, napoje gazowane, mięso *, orzechy i nasiona. Generalnie lepiej jest zabrać te przedmioty gdzie indziej.

* Istnieje sposób, w jaki można uzyskać mięso za mniej. Więcej poniżej.

11. Możesz zacząć pić wino Walmart.

Czytałeś to dobrze, zalecamy wino Walmart (no, konkretnie, jedną butelkę). Walmart ma w rzeczywistości nagradzaną czerwień, która pobiła 16 000 innych wpisów w ślepym teście smaku. Najlepsza część? to tylko 6,96 USD.

obraz
Dzięki uprzejmości La Moneda

12. Piekarnia naprawdę spersonalizuje twoje ciasta.

Piekarnia Walmart z pewnością będzie chciała spersonalizować ciasto tak bardzo, że ma kłopoty z niektórymi wątpliwymi dostosowaniami.

13. Zrób sobie przysługę i sprawdź odprawę.

Na końcach naw bocznych znajduje się wiele sekcji odpraw, więc warto zrobić skan obwodowy sklepu, aby zobaczyć, co kryje się w obrzeżach tego miejsca.

14. Skorzystaj z dopasowania ceny i korekt cen.

Zasady dotyczące dopasowywania cen różnią się w zależności od sklepu, ale najczęściej jest tak: dopasowują się dosłownie do każdej publikowanej ceny. Więc jeśli masz czas, warto przyjrzeć się reklamom, a nawet sprzedawcom internetowym, takim jak Amazon, aby uzyskać jeszcze niższe ceny. Walmart dostosuje również cenę przedmiotu, więc jeśli coś, co kupiłeś, trafi do sprzedaży, możesz przejść do działu obsługi klienta i odzyskać różnicę. Istnieje kilka wyjątków, które można znaleźć tutaj.

15. Ustaw alarm nieco wcześniej.

To może być najtrudniejsze do zrobienia, ale także najbardziej satysfakcjonujące. Walmart odkłada swoje półki na noc, więc wczesne wstawanie oznacza pierwsze pobranie wszystkiego. Nie tylko to, ale ze względu na zmianę biegów, na podłodze będzie dużo personelu, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć pomoc, jeśli jej potrzebujesz.

Premia: Departament mięsny często wyznacza mięso, które jest bliskie ich terminowi przydatności do spożycia rano, a piekarnia również wyznacza dzienne pieczywo na szybką sprzedaż, więc wczesne wstawanie oznacza, że ​​dostajesz pierwsze dibs na tych okazjach.

Oprah loves bread
Weight Watchers / Giphy

16. Pobierz aplikację Savings Catcher. Stat.

Aplikacja Savings Catcher nie tylko pozwala na dobre oferty, ale dopasowuje ceny do Ciebie. Po dokonaniu zakupu wprowadzasz rachunek, a aplikacja obliczy, czy inne sklepy miały niższą cenę

s. Jeśli tak, otrzymasz kartę podarunkową Walmart załadowaną kwotą różnicy w cenie.

17. Idź do starej szkoły i kupuj kupony.

Jak wiemy, ścinanie kuponów jest czasochłonne. Ale to pewny sposób na uratowanie, a biorąc pod uwagę, że Walmart bierze tyle kuponów, wszystko będzie opłacalne, gdy dostaniesz już tanie produkty spożywcze za jeszcze mniej..

18. Sprawdź prezentację oszczędności w Internecie.

Jest to trochę trudne do znalezienia, ale jeśli pójdziesz do Walmart.com i klikniesz na wszystkie działy, zobaczysz zakładkę “Prezentacja oszczędności”, w której znajdziesz kilka ofert, w tym wycofywanie i odprawy.

19. Sprawdź także lokalne oferty online przed zakupem.

Możesz zobaczyć, co jest aktualnie w sprzedaży w lokalnym sklepie Walmart, przechodząc online i klikając “mój lokalny sklep”. W ten sposób możesz zaplanować, co warto kupić, nie płacąc godzinami w sklepie.

20. Zamów produkty spożywcze przez Internet w celu odebrania ich w sklepie.

Walmart radzi sobie z duchem czasu, a teraz możesz zamówić zakupy w sklepie internetowym i odebrać je w sklepie (nawet mówić o dostarczeniu ich przez Uber lub uh, dron). Po złożeniu zamówienia przez Internet pracownik firmy Walmart odbierze Twoje przedmioty i pomoże zabrać je do samochodu, gdy zatrzymasz się, aby je odebrać. Ponadto jest bezpłatny.

21. Jeśli cokolwiek, udaj się do Walmart po ekskluzywne przedmioty.

Jest wiele powodów, dla których warto iść (a także wiele powodów, dla których nie warto pójść) do Walmart, ale jeśli nic innego, musisz iść na ekskluzywną ofertę. Walmart często współpracuje z niektórymi z twoich ulubionych firm (takich jak Oreo i M & M), oferując wyłącznie przekąski i cukierki, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Ostatnie oferty to smażone w głębokim tłuszczu Twinkies, truskawkowe ciastko Oreos i erm, Peeps milk.

Wielkanoc Sundae M&Ms

Walmart

Śledź Delish w dniu Instagram.