14 Pokarmy, które mogą powodować powstawanie zmarszczek

babeczki

Czy jest to ryzyko, które chcesz podjąć??

obraz

Ciastka ryżowe

Pomimo tego, że znajduje się na szczycie listy artykułów spożywczych inspirowanych dietą większości ludzi, ciastka ryżowe są naprawdę okropne dla twojej skóry. Spożywanie ich powoduje gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi, co powoduje powstawanie zmarszczek, ponieważ “organizm metabolizuje proste węglowodany w ciastku w ten sam sposób, w jaki robi cukier – przekształcając je w glukozę”. Po konwersji, glukoza przylega do kolagenu i niszczy go.

obraz

Mrożone obiady

Wszyscy mamy te noce, kiedy wracamy do domu i chcemy po prostu zamrozić mrożony posiłek w kuchence mikrofalowej na kolację, ale może to prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Wysoka zawartość sodu, mrożone obiady prowadzą do wysokiego ciśnienia krwi, co jest związane z powstawaniem zmarszczek i plam starczych. Wypróbuj jeden z tych niesamowicie łatwych pomysłów na kolację jako zdrowszą alternatywę.

<p>Poza kupą pieniędzy i um, zupełnie nowego samochodu, co sprawiłoby, że wszyscy byliby szczęśliwi? Więcej bekonu, oczywiście! Bądź czyjś miesiąc z tej tablicy wieprzowina produkt z światowej klasy Michigan deli Zingerman’s. (zingermans.com, 3-miesięczny pakiet zaczynający się od 99 USD)</p><p>Głodny bekon? Zdobądź nasz łatwy przepis na <b>Boczek z glazury</b> i zaspokoić to pragnienie!<br/>“title =” Bekon miesiąca ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f63f8f83cd4_-_bacon-of-the-month-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Craig Veltri / iStock

Boczek

Amerykanie uwielbiają bekon, ale ma on dość poważne skutki uboczne. Przetworzone mięso, w tym bekon, hot-dogi i pepperoni, są zazwyczaj bardzo bogate w tłuszcze nasycone i zawierają azotany, które powodują zapalenie i prowadzą do zmarszczek.

Добавить комментарий

*

75 − 68 =