To się dzieje, gdy Two Two Favourite Foods Foods Join Forces

Niełatwo zepsuć francuskie tosty. Słodka, słodka kombinacja przesiąkniętego jajkiem chleba, smażona i oblana syropem, zwykle kończy się zwycięstwem. Z drugiej strony niełatwo jest wyrzucić z parku francuskie tosty. Wszystkie te namoczone przez klon plastry mają tendencję do wpadania jedne na drugie po pewnym czasie.

obraz

Jonathan Boulton

Sarah Simington niekoniecznie musiała wygrać. Właściciel Baltimore, Blue Moon Cafe w Maryland, stworzył jej słynny francuski toster Cap’n Crunch prawie dwie dekady temu. “Cap’n Crunch był moim ulubionym zbożem przez całe moje życie” – powiedział Simington. “Miałem osobiste pudełko w kuchni i była to jedna z takich chwil … Zastanawiam się, zastanawiam się,”przypomniała sobie.

Epifania – “moment pioruna”, jak to określi Simington – okazała się korzystna. Naczynie szybko stało się hitem, zyskując wystarczającą przyczepność, by złapać czujne oko Guy Fieri. W filmie pojawiła się gwiazda sieci Food Network Kierowcy, Diners i Dives w 2008 roku. “Baltimore stało się celem francuskich tostów Cap’n Crunch” – powiedział Simington. Jej kuchnia wydaje 200 w ruchliwy weekend, co czyni ją najpopularniejszą potrawą w menu.

obraz

Jonathan Boulton

To showstopper, nawet jeśli nie znasz jego historii. Simington powleka grube płyty Texas toast w mieszance jajecznej, po czym dłubie w zmiażdżonym Cap’n Crunch. Następnie gotuje się na płaskiej patelni – z dużą ilością masła. “Zawsze mówię każdemu, żeby spróbował go przed dodaniem syropu, ponieważ smak płatków zbożowych naprawdę słodyczy i karmelizuje podczas gotowania” – dodała. Dalej jest cukier puder i pylenie cynamonu.

Możesz zobaczyć francuskie tosty podczas następnej wizyty w Blue Moon Cafe. Simington obraca specjalnymi tostami, takimi jak te, które są pokryte skorupkami kakao z Fritos – “ale nic nie smakuje jak Cap’n”.

PIN IT FOR FOR LATER:

obraz

Śledź Delish na Instagramie.