Jeśli masz zamiar odwiedzić Any Of Guy Fieri’s Restaurants, Make It His Vegas Kitchen & Bar

Kiedy pozbędziesz się Guy Fieri z jego oszronionych końcówek, przyciemnionych okularów przeciwsłonecznych i jego uroku, pozostaniesz z rzeczami na ścianach jego restauracji Las Vegas, jednej z dziewięciu placówek swojej sieci Kitchen & Bar. To sanktuarium dla wszystkich rzeczy, które kocha – drużyn sportowych, artystów, kolegów kucharzy.

To jest Flavortown Fieri mówi tak wysoko, mekka wszystkiego, co karmi jego duszę.

obraz

Chelsea Lupkin

Łotr paraphanelia wisi wszędzie. Drużyna piłkarska ma siedzibę w Oakland w Kalifornii (niedaleko domu Fieri w Santa Rosa) od lat, ale w ciągu najbliższych kilku lat planuje przenieść się do Vegas. Jest też mnóstwo podziękowań dla wielokrotnie nagradzanego zespołu grillowego Fieri: Motley Que. Powietrzna malowidło ścienne ich logo – jedna z nielicznych prac artysty Craiga Frasera w restauracji – obejmuje jedną ze ścian. Fraser również namalował wielką czaszkę z cukrem; Fieri ma ten sam wzór wytatuowany na ramieniu.

Fieri dobrze wpasowuje się w Vegas, gdzie posiłki na wynos nie są widowiskami; oni są oczekiwani. Ale założenie w Sin City nie było chwytem reklamowym. To był raczej powrót do domu. “To jest miasto Guya” – mówi Carey Martin, prawą ręką Fieri. Fieri poszedł do szkoły na Uniwersytecie Nevada w Las Vegas, dokąd udaje się jego syn Hunter. Turyści mają większą szansę na dostrzeżenie Fieri w Vegas Kitchen & Bar Guy’a Fieri niż w innych jego miejscach, mówi Martin. Mają także większą szansę na spróbowanie nowych potraw, zanim trafią do którejkolwiek z restauracji Fieri.

obraz

Chelsea Lupkin

“Las Vegas to największy etap na świecie” – mówi Martin. “Jeśli zamierzasz robić wielkie, wspaniałe rzeczy, to jest to miejsce, w którym można to zrobić.” Grupa restauracji Fieri wykorzystuje kuchnię Vegas jako platformę. W tym miesiącu odnowili menu, dodając nowe przystawki, takie jak dania z owoców morza i “big-ass steak” oraz nowe koktajle wielkoformatowe. “Każdy zna faceta ze swoich hamburgerów i kanapek” – mówi Martin. “Staramy się na tym opierać.”

Nie dlatego, że hamburgery są złą rzeczą, z której można być znanym. Znakomity patel Fieri nazywa się Smash Burger i jest gotowany na flattopie, a nie na grillu, aby żadne soki nie spadły z pęknięć. W restauracji Vegas Kitchen & Bar Guy Fieri można skosztować go z tradycyjnym potrawą typu LOOP (sałata, pomidor, cebula i marynata) lub pastrami i mac-and-cheese, jeśli czujesz się odważny – i głodniejszy niż kiedykolwiek. w Twoim życiu. Martin mówi, że jest to jedna z najpopularniejszych potraw, ale nie jest to najbardziej niesławny talerz Fieri.

obraz

Chelsea Lupkin

Ten tytuł trafia do szefa kuchni Trash Can Nachos. Na papierze nachos Fieri wyglądają jak załadowane żetony innych restauracji. Ale tak dochodzą do stołu, który je wyróżnia. Kelnerzy dostarczają je do mini-metalowego kosza. Kiedy powoli je podciągną, wylewają się kukurydziane tortille z nadziewaną wieprzowiną, sosem serowym, jalapeños, crema, pico de gallo i sosem barbecue. “To najlepsze nachosy, jakie kiedykolwiek zjesz” śmieje się Martin. “Rujnuje inne nachos na resztę swojego życia.”

Potem jest menu deserowe. Tam właśnie Fieri wyszedł na zewnątrz – Fieried. Pomimo nazwy, nie dostaniesz nic prócz mieszanki dumy i poczucia wstrętu do ukończenia dania prezentowanego jako Cheesecake Challenge. To pół sernika nabijanego chipsami ziemniaczanymi i precelkami i skropione gorącą krówką. Pamiętaj: co cię nie zabije, to cię wzmocni.

obraz

Chelsea Lupkin

Między symfonią oooohs, aaaa, i święty $ h * ts, w Vegas Kitchen & Bar nigdy nie jest cicho, ale właśnie tak chciał Fieri i jego zespół, mówi Martin. “Chcemy, aby ludzie czuli się tak, jakby szli prosto na imprezę.”

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.