Gordon Ramsay Gets Sued … Again

obraz

Frazer Harrison przez Getty Images

Gordon Ramsay jest znany z gorącego temperamentu w kuchni dzięki jego niesławnym pokazom z Foxa Piekielna kuchnia i Kuchenne koszmary. Ale w ostatnich latach zdobył sobie także miano legalnego wichrzyciela.

Według Eatera, Ramsay jest obecnie uwikłany w pozew o 10 milionów dolarów z jego byłym partnerem restauracyjnym Rowenem Seibelem po niepowodzeniu w jadłospisie E.A. Fat Cow. W klasycznym przypadku powiedział – powiedział – Seibel początkowo twierdził, że Ramsay zmanipulował “problem z marką”, aby zmusić Seibela do wyjścia z zarządzania restauracją. W odpowiedzi Ramsay odpalił Seibela, twierdząc, że doprowadził restaurację do gruntu z wielką niekompetencją kierowniczą.

Teraz trzecia strona dodaje paliwo do legalnego ognia. Były właściciel Fat Cow będzie rzekomo pozwać Ramsay’a za 6 milionów dolarów za zerwanie umowy o wartości 52 000 USD za miesiąc. Nic dziwnego, że Ramsay z kolei obwinia Seibela za złe zarządzanie w tym procesie.

Czy litujesz się nad Ramsayem, czy też myślisz, że zrobił sobie własne łóżko??

Znajdź więcej wspaniałych treści na Delish:

Znajdź idealny przepis na naszej stronie głównej Zobacz najnowsze wiadomości na temat żywności Pobierz książkę kucharską, aby zapisać ulubione potrawy Zamów bezpłatne biuletyny Sprawdź nas na Facebooku, Pinterest i Twitterze

ZWIĄZANE Z:

Nie przejmuj się: zimne sałatki z kluskami na gorące letnie dni

Zielone koktajle, które oszukają całą rodzinę

9 Przepyszne Desery z Grilla