Die Hard Dunkin ‘Donuts Fans będzie obsesję na punkcie tego tortu

Zapomnij Kim Kardashian: Jeśli chodzi o fanów Caked Up Café, to właśnie to ciasto przełamało Internet. Kiedy właścicielka Denise Byrnes Instagrammed zrobiła zdjęcie i wideo z jej 16-letniej, zainspirowanej przez Dunkin ‘Donuts córeczką Francesca, pojawiły się upodobania i recenzje, a także widoki zaczęły napływać. Ten dziwak był tak samo epicki. “Ludzie przekazywali nam telefony do robienia zdjęć, ponieważ nie mogliśmy pozwolić im wejść z tyłu piekarni!” mówi Francesca.

obraz

John Komar

Kiedy ujrzeliśmy ten piętrowy tort, przemówił tak potężnie do naszych wewnętrznych, kochających Lisa Frank, mających obsesję na sercu serc, że musieliśmy poprosić Francescę i Denise, aby pokazały nam, jak magia wydarzyła się w ich Nowym Mieście w Nowym Jorku, piekarnia.

Ich przestrzeń jest mała – są tylko trzy stoliki – ale panie z Byrnes nie robią rzeczy zbyt małych. Oryginalna prośba o ciasto na pączki pochodzi od kobiety, która chciała urodzinowego deseru dla swojego męża, wieloletniego fana Dunkina. Jej jedynym wymaganiem było, aby był pomarańczowy i purpurowy. Francesca zrobiła to właśnie – potem dodała różowy krem, czekoladowy ganache, trochę galaretowatych i lśniących smakołyków pączków, ich podpis Munchkinsa, a nawet kubek “kawy” (jest to pusty kubek zamrożony w środku z przyciemnianym buttercreamem). Zobacz, co mamy na myśli? Tylko wielkie pomysły tutaj.

Ponieważ udało nam się zdobyć miejsce w pierwszym rzędzie na dekorację, wybraliśmy fajną technikę akwareli tortu. Oto, jak to się robi: po tym, jak wytryskujesz rzędy kolorowych buttercreamów na wierzchu okruchów, nawet je wygładzając. Następnie weź małą, odwróconą szpatułkę i narysuj falującą linię końcówką, w której spotykają się dwa kolory. Po ponownym wygładzeniu ciasta będzie wyglądać tak pięknie, jak mieszane “zachody słońca”, które tworzyłeś podczas prezentacji PowerPoint w gimnazjum.

obraz

John Komar

Ale to nie jest ulubiona część Francesca. Jest taka jak reszta z nas: “Robię dużo kroplówek!” ona mówi. Ponieważ na koniec dnia nikt nie może się oprzeć oglądaniu #foodporn, czyli czekolady sloooowo spadającej z boku ciasta.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

+ 84 = 90