15 najbardziej delikatnych potraw w Epcot

Pub Burger at Rose & Crown

Kathryn Wirsing

Epcot to park Walt Disney World z twoich wyrośniętych marzeń. Jej World Showcase jest poświęcona stronom i ugryzieniom z 11 krajów na całym świecie, dzięki czemu jest to najlepszy sposób na uniknięcie malutkich, wrzeszczących ludzi i po prostu najedzenie twarzy. (Możesz nawet zdobyć trochę podpowiedzi.) To 15 żywności w parku wartych twoich dolarów. Lub euro. Lub jena.

Nasza lista największych wiaderek żywnościowych

Ze wszystkimi niesamowitymi potrawami w Epcot, szczególnie w World Showcase, ciężko jest wiedzieć, co jeść. Zjedliśmy sobie drogę przez Future World i dalej, aby wybrać najlepsze przekąski, kanapki, desery i wiele innych.

obraz

Kat Wirsing
Tarta Banoffee

Mamy Anglię, aby podziękować za wprowadzenie Ameryki do skarbów, takich jak Kit Harington, Biuro, i ciasto banoffee – kombinacja bananów, śmietany i toffi. Mini-tarta wersja Rose & Crown jest również wykonana z czekolady.

Gdzie to znaleźć: Rose & Crown w Wielkiej Brytanii

obraz

Kat Wirsing
Walijski pub Burger

The U.K. to wszystko o #publife, a Rose & Crown – odbiór Epcot na odległej scenie barowej – czy gromada krajów nad stawem jest dumna z Walijskiego pubu Burger, zwieńczonego rzadkim sosem, bekonem i poobijanym piwem poem.

Gdzie to znaleźć: Rose & Crown w Wielkiej Brytanii

obraz

Kat Wirsing
Hummus Fries

Hummus Spice Road Table’s zaserwował nam “smażone w głębokim tłuszczu”. (W rzeczywistości są to skrzyżowanie kremowego hummusu i żucia falafela). To doskonały sposób na wycięcie środkowego człowieka – frytki – i maksymalne spożycie hummusa.

Gdzie to znaleźć: Spice Road Table w Maroku

obraz

Kat Wirsing
Gelato Sandwich

Co się stanie, gdy włożysz gałkę słodkich lodów między dwie słone bułeczki brioche i umieścisz je w prasie panini? Jak mówi Miley Cyrus, masz najlepsze z obu światów. Możemy tylko założyć, że to ona miała na myśli.

Gdzie to znaleźć: L’Artisan des Glaces we Francji

obraz

Kat Wirsing
Ziemniak “Skala” Ryby

Zostaw go w pawilonie we Francji, aby pochwalić się najśmieszniejszą rezerwacją w Epcot. Czarny morski bas Monsieur Paula pokryty ziemniaczaną “łuską” przywróci 42 $, ale sos śmietanowy z rozmarynu jest wystarczająco dobry, aby pić jak zupę – i jest warta tego samego “Grama”.

Gdzie to znaleźć: Monsieur Paul we Francji

obraz

Kat Wirsing
General Tso’s Chicken Bun

Kurczak General Tso jest bardziej popularny w amerykańskich restauracjach chińskich niż w innych krajach. W Nine Dragons sprawiają, że danie staje się jeszcze bardziej nietradycyjne, wbijając je w duszone bułeczki bao.

Gdzie to znaleźć: Restauracja Nine Dragons w Chinach

obraz

Jonathan Boulton
Ice Cream Slushie

W Ameryce nie ma nic dziwnego w mashupach, ale poświęćmy chwilę na poznanie geniuszu w Fife and Drum Tavern, która postanowiła połączyć truskawkowe i błękitne malinowe lody z miękko podawanymi lodami waniliowymi. Nazwa pasuje: The American Dream.

Gdzie to znaleźć: Fife and Drum Tavern w The American Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Wulkan Roll

Niektórzy twierdzą, że góra Fuji jest najbardziej malowniczym wulkanem w Japonii. I do tego, mówimy, rozważmy to: wulkaniczna rolka Tokyo Dining to stos kalifornijskich rolek z sashimi tuńczyka, łososia, owieczką, masago i tempunem schodzącym po bokach. Zwycięzca jest jasny, nie?

Gdzie to znaleźć: Tokyo Dining w Japonii

obraz

Jonathan Boulton
Chleb szkolny

W Norwegii dzieci nie tylko znajdują w opakowaniach na lunch paczkowane gumki i zepsute Oreos. Dostają chleb szkolny (lub skolebrød, który można znaleźć w Kringla Bakeri og Cafe), słodką bułkę wypełnioną kremem i posypaną tartym kokosem.

Gdzie to znaleźć: Kringla Bakeri og Cafe w Norwegii

obraz

Jonathan Boulton
Niemcy

Jednym z najsłynniejszych berlińskich eksportów jest karmel Werther’s Originals, a Karamell-Küche to świątynia. Dostaniesz dobrego smaku w s’more, który ma karmelową warstwę między pianką marshmallow i jest również skropiony karmelem..

Gdzie to znaleźć: Karamell-Küche w Niemczech

obraz

Jonathan Boulton
Buffalo-Bleu Cheese Popcorn

Żaden kraj nie pochwali popcornu z bawolego sera bleu sprzedanego w Epcot’s Future World (kaszel, Murica, kaszel), ale ogniste jądra biją każdą z rzeczy, które znajdziesz w tych ponurych puszkach świątecznych.

Gdzie to znaleźć: Stoisko popcornu w Future World

obraz

Disney / Diana Zalucky
piwno-serowa zupa

Nasi sąsiedzi na północy mają przedstawiciela, jako jednego z najmilszych ludzi na świecie. Po spróbowaniu ich zupy z sera cheddar w Le Cellier Steakhouse – jest wzbogacona o piwo Moosehead z New Brunswick i posypana wędzonym boczkiem – możemy potwierdzić, że są jednymi z najbardziej genialnych.

Gdzie to znaleźć: Le Cellier Steakhouse in Canada

obraz

Dzięki uprzejmości Disney
Poutine

Kanadyjski poutine to narodowy skarb, a Le Cellier Steakhouse serwuje dwie wersje. Wybierz klasyczną wizytówkę z kanadyjskim cheddarem, truflami i czerwonym winem. Nie będziesz żałować – ani, że nie.

Gdzie to znaleźć: Le Cellier Steakhouse in Canada

obraz

Dzięki uprzejmości Disney
Arancini

Malutkie kule smażonego risotto, mozzarelli i mięsnego ragu w Via Napoli to szansa, by zostać pionierem w świecie miłośników makaronów i fanatyków pizzy. Nazywają się arancini – i wkrótce staną się twoją nową ulubioną potrawą.

Gdzie to znaleźć: Via Napoli we Włoszech

obraz

Kawa Margarita

Dla każdego, kto kiedykolwiek chciał przemycić kolbę do Starbucks i spike a Frappuccino, ten jest dla ciebie: La Cava del Tequila, mezcalowa margarita.

Gdzie to znaleźć: La Cava del Tequila w Meksyku

Najlepiej Foods At EPCOT Pinterest Chart

Przypiąć

Zapisz teraz tę tabelę i zjedz towar później!

obraz

Kathryn Wirsing
Więcej Disney’s Most Delish

Mamy wszystkie towary, które można zjeść bezpośrednio w House of Mouse:

Sprawdź wszystkie nasze niesamowite opowieści o Disney.

Chcieć więcej? Spróbuj tych:

15 najbardziej delikatnych potraw w Magic Kingdom

Przetrwaj swoje wakacje w Disney z tym najlepszym przewodnikiem do picia w Epcot

26 Hacków Disney Food, które powinieneś wiedzieć przed swoją kolejną podróżą