10 najbardziej epickich przysmaków dla superbohaterów w Disneyland Resort

Groot Bread

Jonathan Boulton

Jeśli sądzisz, że przekąski Disneylandu były niewiarygodne, poczekaj, aż zobaczysz tematy o tematyce Marvel, o których marzyli w kampanii Summer Of Heroes w grze Disney California Adventure. Są tylko około połowy września, więc wiesz, co to znaczy: Avengers, zbierz!

obraz

Nie zapomnij go przypiąć na później!

Sprawdź je

Sprawdź naszą listę, a następnie przewiń jeszcze więcej szczegółów na temat tych przysmaków.

obraz

Jonathan Boulton
Puzony Gamma

Ten półmisek wielkości rogalika jest wystarczająco duży, by zaspokoić nawet najbardziej wyostrzony apetyt. Bonus: Jest wypełniony dżemem z czarnej porzeczki i czarnej porzeczki.

Znajdź to w: Schmoozies, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Groot Chleb

Ludzie szaleją za tym zaklętym w kształcie Groota zaklęciem, na którym Disneyland miał pieczątkę z twarzy bohatera, aby nadążyć za popytem (wcześniej robili każdy kawałek ręcznie!). Możesz dostać to proste lub zwieńczone serem i posiekane jalapeños.

Znajdź to w: Kawiarnia Pacific Wharf, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Nieskończoność Ade Lawendowa Lemoniada

Lavender pomaga ludziom się zrelaksować, co jest idealne, gdy stoisz w kolejce obok dziecka, które ma zwarcie (“Ale chcę jechać dalej!”) I zdajesz sobie sprawę, że wciąż masz dobre 30 minut od Guardians Of The Galaxy: Breakout misji. Ten słodki napój jest zapakowany w lawendową obręcz i jest zwieńczony podświetlaną kostką, dzięki czemu lśnisz.

Znajdź to w: Schmoozies, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Najbardziej niebezpieczne Tacos

Disneyland specjalne zamówione zielone tortille kukurydziane – ukłon w stronę Strażnicy GalaktykiGamora – tylko dla tego dania. Jest załadowany wołowiną barbacoa, kapustą i pikantną salsą, co daje kopa, którego można się spodziewać po zaciekłej postaci.

Znajdź to w: Knowhere Eats, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Oczywiście Nachos

Kiedy Chef Toby Hollis miał za zadanie wymyślenie uczty godnej Draxa, ta tępa i zbyt dosłowna postać Strażnicy Galaktyki, nazwa potrawy była bezużyteczna: oczywiście Nachos. Poszedł z purpurowymi chipsami z tortilli i sosem z pomarańczowo-czerwonej papryki i chipotle crema, jako ukłon w stronę fioletowej skóry i tatuaży Draxa. Danie zwieńczone jest również posiekanym kurczakiem i scallionami, równoważąc pikantny sos.

Znajdź to w: Knowhere Eats, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Spider Venom Shave Ice

Bifrostie oferuje sześć rodzajów lodu do golenia, wszystkie z elementami komiksowymi, ale zdecydowanie naszą ulubioną była oda do Spidey. Jest to połówka niebieskiej maliny, połówki wiśni i błonnika w słodzonym skondensowanym mleku na wierzchu, co tworzy zadowalająco chrupiącą powłokę.

Znajdź to w: Bifrostie’s, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Angry Little Pudding Cup

Jeśli wydawało ci się, że Baby Groot jest nie do odparcia, po prostu poczekaj, aż dostaniesz w swoje ręce ten mały drobiazg. Jest pokryty czekoladowym budyniem, bitą śmietaną i zmiażdżonym Oreos, i zwieńczony trio lejkowatych frytek do zanurzania. Będziesz żałował, że nie pojawił się w powiększonym rozmiarze Groota.

Znajdź to w: Nagroda Wieners, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Spider-Man Macaron

Teraz jest to warte napisania w Daily Bugle: Dwa makarony wielkości dłoni i kanapki stanowią serdeczną porcję lodów, dzięki czemu można się z nimi upiec w upalny dzień w parku.

Znajdź to w: Schmoozies, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Mediolan

Dzięki elektrycznemu niebieskiemu wirowi nigdy nie zgadniesz, że ten napój smakuje jak Creamsicle, ale tak jest. To niebieska śmietanka wymieszana z pomarańczowym fantazyjnym marznięciem – i jest nie na tym świecie.

Znajdź to w: Studio Catering Truck, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Spider-Man Caramel Apple

Deser ten zadebiutował jako impreza o limitowanej edycji kilka lat temu i był tak popularny, że powrócił w Summer Of Heroes. Każda Granny Smith zanurzyła się w karmelu, następnie w białą czekoladę i czerwony cukier do piaskowania, zanim uzyskała pełną kurację Spidey.

Znajdź to w: Marceline’s Confectionary, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Przypnij to na później

Zapisz to, abyś mógł zaplanować swoją podróż bez utraty jednego pysznego kąska.