To Copycat Cheesecake Factory Scampi Shrimp Heat Heat Date Night

Dla tych, którzy kochają Fabrykę Serników, i mam na myśli poza wybieranym kaskiem sernikowym, prawdopodobnie jesteś świadomy słynnych dużych potraw z makaronu, w tym kultowego fave, Shrimp Scampi. Jeśli zdarzyłoby się, że połknąłeś go na pozornie nieskończonym menu marki, najprawdopodobniej nadal rozpoznasz jego nieodróżnialny, tandetny zapach, a gdy minie twój stół, prawdopodobnie będziesz miał natychmiastowe wyrzuty sumienia..

The Cheesecake Factory Shrimp Scampi Beauty

Jonathan Boulton

Cóż, teraz możesz pożegnać to pożegnanie z entuzjazmem i przynieść do kuchni doświadczenie Cheesecake Factory (bez wygodnych stoisk – i czekać na stolik). Ten zapach sprawi, że Twoi sąsiedzi pukają do twoich drzwi. Dobrze, bo to, co można zakwalifikować jako pojedynczą porcję w CF, może wyżywić wszystkich w twoim domu – nie trzeba żadnych worków z psami. Oczywiście, chyba że zrobisz podwójną partię.

Więc co takiego jest w tym Shampowskim Scampi, które sprawia, że ​​jest tak cholernie pożądliwy? Po pierwsze, jest lekko panierowana (nie na grillu) z połączeniem bułki tartej i parmezanu, co daje jej serowy, słony smak w każdym kęsie i ożywia tradycyjny kremowy sos scampi.

sernik Factory Shrimp Scampi Fork

Jonathan Boulton

Dodanie krewetek do sody oczyszczonej i soli może początkowo wydawać się dziwne, ale ważne jest, aby zachować ich pulchność i soczystość podczas gotowania. Bez gumowatych owoców morza tutaj.

W przypadku sosu utrzymuj niską temperaturę i pozwól mu się gotować. Ten krok może być czasochłonny, ale prowadzi do bogatszego, bardziej kremowego sosu – warto. Całe ząbki czosnku, które zmiękczają i dodają bogaty palony smak, są kwintesencją dotyku Cheesecake Factory. Przeszukasz danie dla nich!

Aby podawać go w prawdziwie CF, wykręć makaron z włosami w kopcu i ułóż wokół niego krewetki i sos. (Oczywiście, jeśli to sprawia, że ​​nagle chcesz skończyć posiłek grubą warstwą sernika, mamy to również pokryte).

Zdobądź przepis.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

60 − 58 =