Sernik przyprawy dyni

Ten słodki sernik będzie twoją nową obsesją na punkcie dyni.

Wydajność:

8

Czas przygotowania:

0

godziny

15

min

Czas gotowania:

1

godzina

25

min

Czas całkowity:

5

godziny

40

min

Składniki
3/4 c.
krakersy graham, zmiażdżone
3/4 c.
ginger, zmiażdżony
6 łyżek.
masło niesolone, topione
2 łyżki stołowe.
cukier granulowany
Sól koszerna
3
(8-uncji) bary, ser śmietankowy, zmiękczony
1 c.
zapakowany lekki brązowy cukier
1 c.
puree z dyni
1/4 c.
śmietana, w temperaturze pokojowej
1 łyżeczka.
czysty ekstrakt z wanilli
3
duże jaja, w temperaturze pokojowej
1 łyżka.
mąka uniwersalna
1 1/2 łyżeczki.
przyprawa do dyni, plus więcej do dekoracji
Ciepły karmel, do dekoracji
bita śmietana, do dekoracji
Pokrojone, prażone pekan, do dekoracji
Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 325 ° za pomocą stojaka w pozycji środkowej. Nasmaruj patelnię o średnicy 8 cali za pomocą sprayu do gotowania.
  2. Zrób skórkę: w dużej misce dodaj ciasteczko i okruchy krakersa graham. Mieszaj masło, cukier granulowany i szczyptę soli i mieszaj, aż dobrze połączą. Naciśnij skorupę na dno garnka.
  3. Tymczasem rób sernik w cieście: w dużej misce za pomocą ręcznego miksera, bejc ser śmietanowy i brązowy cukier do lekkiego i puszystego. Pokrój w puree z dyni, kwaśną śmietanę i ekstrakt waniliowy. Dodaj jajka, 1 na raz, aż dobrze połączymy, a następnie ubijamy w mąkę, przyprawę dyniową i ¼ łyżeczki. Sól. Wlać mieszaninę sernika na skórkę.
  4. Podwójnie owinąć zewnętrzną część patelni w folię aluminiową, upewniając się, aby przykryć dno. Umieść patelnię w dużym naczyniu do pieczenia, umieść naczynie do pieczenia w piekarniku i wlej dostateczną ilość wrzącej wody, aby dosięgnąć do połowy patelni. Piec tylko nieznacznie w centrum, od 1 godziny 25 minut do 1 godziny 40 minut.
  5. Przy otwartych drzwiczkach kuchenki wyłączyć piekarnik i pozostawić na 1 godzinę w piekarniku. Wyjąć z kąpieli wodnej i wyrzucić folię, a następnie schładzać sernik do całkowitego całkowitego ochłodzenia, co najmniej 3 godziny lub przez noc.
  6. Udekoruj warstwą karmelu i kilkoma lalkami bitej śmietany wokół krawędzi sernika. Posyp cały pekan i więcej przypraw dyniowych.

obraz

Jonathan Boulton

Добавить комментарий

*

+ 58 = 64