Powolny bekonowy boczek

Rozłóż pikantny bekon na chlebie na świąteczną przekąskę i wyślij swoich gości do domu przy pomocy słoika.

Wydajność:

3


kubki

Czas przygotowania:

0

godziny

30

min

Czas całkowity:

4

godziny

0

min

Składniki
1 1/2 funta.
pokrojony boczek
2
średnia żółta cebula
3
ząbek czosnku
1/2 c.
ocet jabłkowy
1/2 c.
zapakowany ciemnobrązowy cukier
1/4 c.
czysty syrop klonowy
3/4 c.
parzona kawa
Wskazówki
  1. Na dużej patelni ugotuj boczek na średnim poziomie, mieszając od czasu do czasu, aż wytworzy się tłuszcz, a boczek lekko zrumieni się, około 20 minut. Za pomocą łyżki ze szczelinami przenieś boczek na ręczniki papierowe, aby odcedzić. Wylać wszystkie z wyjątkiem 1 łyżki tłuszczu z patelni (zapas do innego użytku); dodaj cebulę i czosnek i gotuj, aż cebula będzie półprzezroczysta, około 6 minut. Dodaj ocet, brązowy cukier, syrop klonowy i kawę i zagotuj, mieszając i zdrapując brązowe kawałki z patelni drewnianą łyżką, około 2 minut. Dodaj boczek i wymieszaj, aby połączyć.
  2. Przenieś mieszaninę do wolnej kuchenki o pojemności 6 kwardów i gotuj na wysokiej, niepokrytej, aż płyn stanie się syropowaty, od 3 1/2 do 4 godzin. Przenieś do przetwórcy żywności; pulsować do grubo ciętego. Ochłodzić, a następnie przechowywać w lodówce w hermetycznych pojemnikach, do 4 tygodni.

    Szukasz gotowych na przyjęcie przepisów? Wypróbuj nasz top przepisy na guacamole, ciasta urodzinowe, lub receptury ciosów.

<p>Rozłóż pikantny bekon na chlebie na świąteczną przekąskę i wyślij swoich gości do domu przy pomocy słoika.</p><p><strong>Przepis:</strong> <strong>Powolny bekonowy boczek</strong></p><p>“title =” Powolny bekonowy jam ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f63ee4a3ed3_-_slow-cooker-bacon-jam-recipe-mslo0914-de.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centrum, góra i rozmiar = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Dzięki uprzejmości Marthy Stewart