Obfite gulasz wołowy

Oprócz wyśmienitego smaku, najlepszą rzeczą w tym gulaszu jest to, że zajmuje tylko 15 minut twojego czasu … dalej, po prostu gotuje się na kuchence aż do końca.

Cal / Serv:
344
Wydajność:

4

Czas przygotowania:

0

godziny

15

min

Czas gotowania:

2

godziny

15

min

Czas całkowity:

2

godziny

30

min

Składniki
1 lb.
wołowina na gulasz
3 łyżki.
mąka uniwersalna
2 łyżki stołowe.
Oliwa z oliwek
2
ząbek czosnku
1 3/4 c.
Swanson® Beef Stock
2
średnie cebule
1
liść laurowy
1/2 łyżeczki.
suszone liście tymianku
1/4 łyżeczki.
zmielony czarny pieprz
2 c.
całe baby marchewki
2
średnie ziemniaki
1/4 c.
woda
Wskazówki
  1. Doprawić wołowinę według życzenia. Posmarować 1 łyżką mąki. Podgrzej olej w 6-kwartowej saucepocie na średnim ogniu. Dodaj wołowinę i gotuj, aż będzie dobrze rumiane, często mieszając. Dodaj czosnek do saucepot i gotuj i mieszaj przez 1 minutę.
  2. Wymieszaj cebulkę, cebulę, liść laurowy, tymianek i czarny pieprz w saucepocie i podgrzej do wrzenia. Zmniejsz ciepło do niskiego poziomu. Przykryj i gotuj przez 1 1/2 godziny.
  3. Dodaj marchewkę i ziemniaki do saucepot. Przykryj i gotuj przez 30 minut lub do momentu, aż wołowina stanie się miękka jak widelec, a warzywa będą miękkie. Usuń i odrzuć liść laurowy.
  4. Wymieszaj pozostałą mąkę i wodę w małej misce, aż mieszanina będzie gładka. Wymieszaj mąkę w saucepocie. Zwiększyć ciepło do średniej. Gotuj i mieszaj, aż mieszanina zacznie wrzeć i zgęstnieje.
  5. Sugestia podania: Podawać z maślanką i mieszanką zielonej sałaty z pomidorkami cherry, migdałami w plasterkach i dressingiem ranczo. Na deser serwujemy ciasteczka z kawałkami czekolady.

Na bok from its exquisite taste, the best thing about this stew is that it takes only 15 minutes of your time...next, it simply simmers on the stove-top until done.