Kiełbasa-Cheddar Balls

Ta reinterpretacja klopsików łączy zakupioną kiełbasę śniadaniową, ser cheddar i cebulę na bardzo aromatyczną świąteczną przekąskę, wystarczającą dla tłumu głodnych ludzi.

Wydajność:

45

Składniki
1 1/4 c.
mąka uniwersalna
1/2 łyżeczki.
Sól gruboziarnista
1/4 łyżeczki.
pieprz mielony
1/2 łyżeczki.
pieprz cayenne
1 1/2 łyżeczki.
proszek do pieczenia
2 c.
Tarty Cheddar
1 lb.
masowa kiełbasa śniadaniowa
1/2
duża żółta cebula
3 łyżki.
masło niesolone
Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 400 stopni F. W dużej misce wymieszaj mąkę, sól, pieprz, pieprz cayenne i proszek do pieczenia. Dodaj cheddar i wrzuć do sierści. Dodaj kiełbasę, cebulę i masło. Dłońmi, mieszaj, aż dobrze połączą i zmieszaj miksturę w 1-calowe kule. Umieścić kulki, w odległości 1/2 cala, na wyłożonej pergaminem blachy do pieczenia. Piec, aż kulki będą złote i ugotowane przez 25 minut. Podawaj ciepło.

    Szukasz gotowych na przyjęcie przepisów? Wypróbuj nasz top przepisy na guacamole, ciasta urodzinowe, lub receptury ciosów.

<p>Ta reinterpretacja klopsików łączy zakupioną kiełbasę śniadaniową, ser cheddar i cebulę na bardzo aromatyczną świąteczną przekąskę, wystarczającą dla tłumu głodnych ludzi.</p><p><strong>Przepis:</strong> <strong>Kiełbasa-Cheddar Balls</strong></p><p>“title =” Piłki z kiełbasy-Cheddar ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6bf3965766_-_sausage-cheddar-balls-recipe-mslo1211-xl-98738799.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centrum, góra i rozmiar = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Dzięki uprzejmości Marthy Stewart