Kanapka Sałatka Z Sardynką

Bogate, smaczne sardynki zawierają nie tylko więcej dobrych rzeczy (omega-3, wapń) i mniej złych (rtęć), ale są zrównoważonym wyborem. Zmiksowane z majonezem canola w sałatce z sardynek, są podstawą potężnej wieży składników odżywczych, w tym pokrojonego awokado, jajka na twardo, pomidora i rukoli. Aby naprzemiennie wziąć kanapkę z sardynką, sparuj rybę z dojrzałymi pomidorami i kapustą savoy lub boćwina.

Uwaga: Cornichon to małe, kwaśne ogórki.

Wydajność:

4

Składniki
2
puszki sardynek
2 łyżki stołowe.
olej rzepakowy majonez
1/4 c.
Korniszony
8
kromka orkisz lub chleb pełnoziarnisty
1
awokado
2
dojrzałe pomidory
2 c.
świeża rukola lub ciemne, liściaste warzywa
3
jajka na twardo (do 4)
sól i pieprz
Wskazówki
  1. Usuń sardynki z cyny, spuszczając olej. Przenieś do małej miski i połącz z majonezem i cornichonami.
  2. Rozłóż 4 kromki chleba. Do góry każdy z awokado, pomidorem, mieszaniną sardynek, rukolą i jajkiem (jeśli są używane). Sól i pieprz do smaku; Zakończ każdą kanapkę kromką chleba.

<p>Bogate, smaczne sardynki zawierają nie tylko więcej dobrych rzeczy (omega-3, wapń) i mniej złych (rtęć), ale są zrównoważonym wyborem. Zmiksowane z majonezem canola w sałatce z sardynek, są podstawą potężnej wieży składników odżywczych, w tym pokrojonego awokado, jajka na twardo, pomidora i rukoli. Aby naprzemiennie wziąć kanapkę z sardynką, sparuj rybę z dojrzałymi pomidorami i kapustą savoy lub boćwina.</p><p><b>Przepis:</b> <b>Kanapka Sałatka Z Sardynką</b></p><p>“title =” Kanapka z sardynek ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f65b9faf635_-_201001-omag-superfood-sardine-sandwich-400×400.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Sang An

Добавить комментарий

*

74 − = 66