Golden Oreo Trufle

obraz

Sally Quinn

Trufle Oreo są idealnym deserem świątecznym, szczególnie gdy posypane są złotymi posypkami.

Wydajność:

40

Czas przygotowania:

0

godziny

45

min

Czas całkowity:

2

godziny

0

min

Składniki
1
14-oz. pakiet Golden Oreos
8 oz.
serek śmietankowy w kształcie cegieł (pełnotłusty)
12 uncji.
biała czekolada, grubo posiekana
Złoto posypuje
Wskazówki
  1. Umieść ciasteczka (całe ciasteczko – w tym środek kremu) w robocie kuchennym i pulsuj, aż zmiażdży się na drobne okruchy. Wlać okruchy do średniej miski. Dodaj ser śmietankowy, a następnie ubij mikserem ręcznym lub podstawkowym wyposażonym w przystawkę do wiosłowania na średniej prędkości, aż do całkowitego wymieszania.
  2. Ciasto przekładamy na 40 kulek o średnicy około 1 cala Umieszczamy każdą na wyłożonej blachą do pieczenia Jeśli mieszanka jest zbyt miękka, aby starannie ją przetoczyć, schłodzić przez 30 minut.
  3. Po zrolowaniu kulki należy przechowywać w lodówce przez co najmniej 1 godzinę. Przed powlekaniem potrzebujesz bardzo twardych kulek.
  4. Rozpocznij topienie białej czekolady, gdy kulki są prawie gotowe. Możesz stopić czekoladę w podwójnym kotle lub w kuchence mikrofalowej. Jeśli korzystasz z mikrofalówki, umieść czekoladę w średniej, odpornej na ciepło miseczce. Roztopić w 30-sekundowych przyrostach w mikrofalówce, mieszając po każdym kroku, aż do całkowitego stopienia i wygładzenia. Pozwól ciepłej czekoladzie usiąść przez 5 minut, aby lekko schłodzić przed zanurzeniem.
  5. Wyjmij kulki z lodówki i zanurz je w białej czekoladzie. Umieść kulki z powrotem na blachy do pieczenia po zanurzeniu każdego z nich. Najlepsze zamoczone trufle z posypką. Pozwól, aby czekolada całkowicie wsunęła się do lodówki.

Добавить комментарий

*

59 + = 66