Ciasto z kremowym ciastem

Tak łatwo mugolski mógł to zrobić!

Wydajność:

12

Czas przygotowania:

0

godziny

40

min

Czas gotowania:

0

godziny

20

min

Czas całkowity:

1

godzina

0

min

Składniki
ciasto waniliowe (w tym wymagane składniki)
1
może soda z kremem
1 c.
Sos toffi
1/2 c.
stopiona biała czekolada
złoty cukier szlifierski
2 c.
ciężki krem
1/4 c.
cukier puder
1/4 c.
topione masło
1 łyżeczka.
wanilia
1
Heath bar, posiekane (lub 1/2 filiżanki toffi)
Wskazówki
  1. Rozgrzej piekarnik do 350 stopni F.
  2. Masłem patelnię o wymiarach 9 x 13 cali i posyp mąką. Przygotowując ciasto waniliowe wymieszaj i wymień ilość sody śmietanowej na taką ilość wody, jaka jest wymagana w instrukcji pakowania. Pieczemy zgodnie z instrukcją pakowania, aż wykałaczka w środku ciasta wyjdzie czysta.
  3. Ostudzić placek przez co najmniej 20 minut na patelni. Następnie za pomocą zaokrąglonego końca drewnianej łyżki wywierć duże dziury na całej powierzchni ciasta. Przelej toffi na całą powierzchnię ciasta i rozprowadź szpatułką, aby mieć pewność, że wyleje się do otworów. Przykryć i przechowywać w lodówce przez dwie godziny.
  4. Tymczasem róbcie białe błyskawice z białej czekolady. Przenieś stopioną czekoladę do worka do wyciskania (lub z tyłu plecaka). Na pergaminowej, papierowej blachy do pieczenia pij małe błyskawice ze stopioną czekoladą. Posyp cukrem ze złota. Pozwól ustawić.
  5. Zrobić bitą polewę. W dużej misce za pomocą ręcznego miksera lub miksera stojącego za pomocą przyrządu do wiosłowania, uderzaj ciężką śmietaną i wanilią, aż powstanie średnie szczyty. Mieszaj cukier i roztopione masło aż do połączenia. Rozłóż ciasto. Mżawka z toffi i wierzch z kawałkami toffi. Na górę z białą błyskawicą z białej czekolady.

piwo maślane Poke Cake

Jonathan Boulton