20 kufli najlepszych peklowanych lodów kiedykolwiek

W Delish jesteśmy trochę podekscytowani, więc jest rzeczą naturalną, że trend ożywionych smaków lodów przykuł naszą uwagę. Wydaje się, że co drugi dzień widzimy informację o innym typie alkoholu – whisky, wina, piwa – włączonego do naszej ulubionej późnej nocy (w każdej chwili). Najlepsza część? Te potencjalnie kofeinowe kremy pomagają połączyć nawyki żywieniowe w jedno posiedzenie. Zarekwirowaliśmy 19 firm, które mogą dostarczyć ci produkty, aby produkować lody dla dorosłych, lody z lodami, pijane koktajle mleczne i inne mikstury, które możesz wymyślić..

1. Snobar

Smaki tej marki, które szczycą się tym, że są to ORYGINALNE mrożone lody koktajlowe – to Brandy Alexander Chocolate Chip i Pink Squirrel (pomyśl Brandy, likier migdałowy i creme de cacao w odcieniu gumy do żucia). Obecnie można znaleźć tylko markę w Kalifornii, na Florydzie i w Arizonie … ironizujące jak na taką chłodną nazwę.

obraz

2. Blend’s

Mieszanie wódki i lodów w jedną? Myślę, że tak. Ta marka serwuje smaki typu White Russian, Blue Hawaiian i Buttered Rum.

obraz

3. Jeni’s

Jeśli kiedykolwiek będziesz spacerować po ulicach Atlanty, Los Angeles, Nashville, Tenn. Lub Cleveland, zatrzymaj się w jednym z sklepów Jeni, aby skosztować kakao Whisky i Pecans.

obraz

4. Zamrożone kufle

Łączenie czekolady i alkoholu to nic trudnego, więc ten słodkowodny produkt o nazwie Malted Milk Chocolate Stout właśnie robi to, co wydaje się właściwe.

obraz

5. Sól i słoma

W sklepach West Coast można kupić lody Stumptown Coffee i Burnside Bourbon. Masz moje pozwolenie, aby zastąpić swoją codzienną filiżankę joe tym pronto.

obraz

6. Tipsy Scoop

Z nazwami smakowymi takimi jak Vanilla Bean Bourbon, nie potrzebuję dużo bardziej przekonującego.

obraz

7. Mercer’s Wine Ice Cream

Wino i zjeść wszystko w jednym. To jest important (przepraszam).

obraz

8. Bar z lodami

Cztery nietrzeźwe aromaty … to jak mini-baton w twojej lodówce.

obraz

9. Srebrny Księżyc

Jeśli nie jesteś już na Księżycu z powodu lodów w proszku, może ta marka Praline Irish Cream lub Creme de Mint Chip zmieni zdanie.

obraz

10. FrozBroz

Ci bracia, którzy obecnie tworzą najfajniejsze lody w Minneapolis, składają głowy w celu tworzenia nowych smaków tygodniowo. Na szczęście dla nas niektóre z nich są wypełnione alkoholem, np. Czarny Lager z kandyzowanymi precelkami, klonowy burbonowy słodki ziemniak, pina colada, lub (jeśli czujesz się bardziej przygód) piwny ser.

obraz

11. Fioletowe drzwi

Mimo że jedynymi alkoholowymi smakami w ich menu są whisky i brandy staroświecka, te klasyki trafiają na miejsce.

obraz

12. Il Laboratorio de Gelato

Mówisz “lody”, mówię “gelato”. Po kilku miarkach i tak nikt nie będzie wiedział różnicy, więc pop, że lody o smaku szampańskim.

obraz

13. New Orleans Ice Cream Co.

Kiedy zagłębisz się w jeden z tych kufli, będzie to wyglądać tak, jak na Bourbon Street, bez “ulicy”.

obraz

14. Krowa piwowara

Moo-ve nad trzeźwymi lodami, jest inny deser w mieście.

obraz

15. Ciao Bella

Jako jedyne lody czekoladowe Ciao Bella, Bourbon Caramel Chocolate ma wiele do zaoferowania, ale jedyne miejsce, do którego się udaje, to klapa włazu.

obraz

16. Buzz Bar

Z tym, że firma ta nie ma żadnego syropu kukurydzianego o niskiej zawartości fruktozy, może wydawać się reklamą pudełek na mleko Mott’s, ale te mrożone smakołyki nie mogą być dalej od dziecinnych. Ugryź się w cytrusową kroplę owoców lub paczkę ciasteczek, a twoje pierwsze wrażenie zostanie udowodnione.

obraz

17. Twisted Cream Colorado

Margarita, Glazed Doughnut (oczywiście z wódką), Vodka Energy, Milk Stout? Wezmę bilet w jedną stronę do Denver, proszę.

obraz

18. Creme de Liqueur

Cytryna i wódka, pistacja i amaretto z orzechów laskowych oraz horchata, wanilia i rum sprawiają, że ta śmietanka jest potrójnym zagrożeniem.

obraz

19. Pasek Porowaty Deser

W przypadku nietolerancji laktozy na świecie te smaki nie są produktami mlecznymi, a przy opcjach takich jak Apple Pie-tini, Sangria, Lime-A-Rita i White Russian można uzyskać wystarczająco podpowiedzi, aby zapomnieć o dylemacie mleczarskim.

obraz

20. Steve’s

Zrobiłeś to, Steve.

obraz