Jak zrobić niesamowite jabłka karmelowe

Oszukany Caramel Apples

Ethan Calabrese

Nie ma nic bardziej równoznacznego z upadkiem niż karmelowe jabłko. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by ta kultowa jesień stała się słodka, a następnie zapoznaj się z twórczymi wariantami klasycznego. Nie można uzyskać wystarczająco słodkiej dobroci jabłka? Następnie spójrz na niektóre z naszych ulubionych przepisów na szarlotkę.

<p>Wytwarzanie jabłek karmelowych w domu może wydawać się trudnym zadaniem, ale nie musi tak być! Dzięki naszym prostym instrukcjom krok po kroku szybko opanujesz klasyczny i świąteczny smakołyk.</p><p>Zacznij od umieszczenia laski popsicle lub innych narzędzi, które możesz użyć w wierzchołkach jabłek, dokładnie tam, gdzie przymocuje się łodyga. Następnie schłodzić w lodówce do momentu użycia (karmel będzie szybciej układał się na zimnych owocach).</p><p>“title =” Domowe jabłka karmelowe ”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6566792ad0_-_candy-apples-071030-400-s9n7p9-wwzz7u-de.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centrum, góra i rozmiar = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p><div class= Q & S Digital Studio

Domowe Jabłka Karmelowe

Spożywanie karmelowych lub kandyzowanych jabłek w domu może wydawać się trudnym zadaniem, ale nie musi tak być. Dzięki naszym prostym instrukcjom krok po kroku szybko opanujesz klasyczny i świąteczny smakołyk.

Zacznij od umieszczenia laski popsicle lub innych narzędzi, które możesz użyć w wierzchołkach jabłek, dokładnie tam, gdzie przymocuje się łodyga. Następnie schłodzić w lodówce do momentu użycia (karmel będzie szybciej układał się na zimnych owocach).