Świnie w kołdrze zmiotą twój dom

Nazwij jedną ze stron, która miała świnie w kocu, którego nie lubisz. Tak myślałem. Smaki Lil zawijane w maślane ciasto to jeden z najprostszych sposobów na zadowolenie przyjaciół. Ale gdy zobaczyliśmy, że niektórzy ludzie idą o krok dalej, i robimy ciasta w pełnowymiarowych hot-dogach, wiedzieliśmy, że musimy natychmiast spróbować..

obraz

Ethan Calabrese

Świnie w kołdrze to letni ogłuszacz. Wygląda tak oszałamiająco, gdy wychodzi z pieca, że ​​nie uwierzysz, że zrobiłeś to sam. I choć wygląda to imponująco, to nie może być prostsze.

Najtrudniejszą częścią procesu jest wprowadzenie francuskiego ciasta chlebowego Pillsbury (sprawdź, czy zrobiliśmy to z dipem), co może być trochę trudne. Chcesz się upewnić, że masz prostokąt o długości nieco większej niż hot doga i szerokości, która może pomieścić co najmniej sześć psów. Po tym, jak masz swój prostokąt, pociąć go na długie paski, a następnie przejść do tkania! Ta część łączy się bardzo szybko i sprawi, że zastanowisz się, czy kiedykolwiek widziałeś takie hot dogi (podpowiedź: nie masz).

Zdobądź przepis.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

7 + 2 =