Te inspirowane radością Migdałowe Migdały mogą być lepsze niż rzeczywiste słodycze

Co drugi tydzień Rachel Conners z Bakerity będzie dmuchać swoim umysłem z super słodkim smakołykiem.

Kiedy byłem dzieckiem, w noc Halloween, moja mama zawsze kradła mini Almond Joys z mojej torby z cukierkami. Naprawdę nie miałam nic przeciwko – nie byli moimi ulubieńcami – o ile nie próbowała policzyć Reese’a lub Milk Duds.

obraz

Rachel Conners

Z wiekiem zacząłem się zastanawiać, jak mogłem nie uwielbiasz Almond Joy? Szaleję za czekoladą, uwielbiam chrupać migdałami i nie mogę się napić kokosa. Ale nie mają właściwych wskaźników: IMO, za dużo kokosa i za mało czekolady i migdałów.

Postanowiłem odtworzyć cukierek jako ciasteczka. Zaczynają od jednego z moich ulubionych przepisów na fudge, które ledwo zajmuje więcej czasu niż mix pudełkowy. (Można powiedzieć, że w skrócie można dodać w pudełku mieszankę brownie, jeśli używasz mieszanki składającej się z patelni o wymiarach 9 x 13 cali, upewnij się, że podwajasz składniki toppingu).

obraz

Rachel Conners

Do smakowitej, lepkiej kokosowej polewy (która smakuje tak jak wnętrze Almond Joy) wystarczy rozdrobniony orzech kokosowy i słodzone mleko skondensowane.

Posypałem tosty pokrojonymi migdałami na wierzchu, ale możesz trzymać całe migdały, jeśli chcesz pozostać wiernym oryginałowi. Szybka mżawka czekolady pomaga nadać ciastkom tę chrupkość batonika.

Zdobądź przepis.

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

17 − 15 =