Stressless Cooking for the Stressed

Upiecz to

obraz

Tina Rupp

Wierzcie lub nie, pieczenie nie musi trwać godzinami. Możesz przejść od prep do plating w około 30 minut z właściwym przepis. Spróbuj kurczaka z parmezanem i sałatką z rukoli lub wędzonych kotletów wieprzowych nadziewanych gruyère i musztardą, które są gotowe w błyskawicznym tempie i doskonale nadają się na pracowity tydzień.

Broil It

obraz

Broiling dostarcza kolację pełną intensywnego smaku dzięki szybkiemu i dokładnemu procesowi brązowienia. Jest to naturalny dodatek do potraw na cienkie i delikatne kawałki mięsa, takie jak ryby, kurczaki i pokrojone w plastry steki lub szybkie przyrumienianie skorupy z mąki. Zrób to z musztardą, gotowym w 20 minut lub naszym aromatycznym Kurczakiem z Ginger-Coconut.

Poach It It

obraz

Melanie Acevedo

Jeśli jesteś podobny do nas, możesz pomyśleć, że kłusownictwo dotyczy tylko jaj. Spróbuj zamiast tego połknąć kolację, dzięki czemu potrawy będą cudownie wilgotne, delikatne i bezproblemowe. Kłusowanie w płynach takich jak bulion, bulion i wino dodaje cudownego smaku. Nieprzekonany? Wypróbuj nasze chińskie gotowane piersi z kurczaka z dodatkiem anyżu gwiazdkowego lub łososia gotowanego z ogórkiem Raita, aby uzyskać pełnowartościowy dowód.

Piecz go

Z Good Housekeeping October

Kate Mathis

Czas na dobry pieczony obiad jest tego warty: jak pieczenie, brązowienie ma miejsce, ale podczas pieczenia dostajesz dodatkową korzyść z wielu smaków mieszających się jako jeden. Warzywa, delikatne i lekko karmelizowane, przyjmują smaki mięsa i odwrotnie. Przygotuj się, aby zaimponować swojej rodzinie kolacjami, takimi jak pieczone kawałki kurczaka z gruszkami i zieloną cebulą lub pieczeń wieprzową z jabłkami, ziemniakami i szałwią.

Sauté It

obraz

Klasyczny z jakiegoś powodu, sautéing jest szybki i aromatyczny. Gotowanie z wysoką temperaturą i niewielką ilością oleju powoduje szybkie obiady z własnym sosem z patelni. Spróbuj dziś wieczorem z Sautéed Chicken Breasts z sałatką z ogórków lub Sizzled Citrus Shrimp.

Powoli gotuj to

obraz

Tara Donne

Powolne gotowanie jest idealne dla nocnych marków i wczesnych ptaków. Wszystkie prace przygotowawcze do tych pikantnych potraw mogą być wykonane zarówno w nocy jak i przed południem, a wszystko, co musisz zrobić, to włączyć powolną kuchenkę przed wyjazdem do pracy lub załatwianiem spraw. Osiem godzin później możesz się zrelaksować – kolacja jest już gotowa, a twój dom pachnie cudownie. Niektóre z naszych ulubionych to osiem godzin Coq au Vin i Slow-Cooked Pulled Pork.

Zrób to

Małże with White Wine and Saffron - GHK 0108

Tara Donne

W przeciwieństwie do innych metod gotowania, gotowanie na parze zachowuje więcej naturalnych składników pokarmowych, ponieważ nie jest zanurzone w wodzie. To wspaniałe dla warzyw, ale dania główne można również gotować na parze. Błyskawicznie twórz lekkie i zdrowe posiłki, takie jak Zesty Shrimp Pilaf lub Mussels with White Wine and Saffron.