Robienie śniadania Crunchwrap w domu jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać

POBIERZ RECEPTURY TUTAJ.

Nie musisz być fanem Taco Bell, aby docenić piękno crunchwrap supreme. To idealne połączenie między chrupiącą quesadillą a chrupiącą tostadą. W wersji śniadaniowej nie ma muszli tostada. Chrupnięcie pochodzi z mieszania brązów. WIĘC. DOBRY.

Śniadanie Crunchwrap Supreme

John Komar

Dobra wiadomość dla każdego, kto nie znajduje się w pobliżu Taco Bell, lub dla tych, którzy powstrzymują się od restauracji typu fast food: możesz zrobić idealną crunchwrap – śniadanie lub wołowinę – w domu. Okazuje się, że te niesławne plisy są uroczo łatwe do wykonania, szczególnie w wersji AM. Aby nasza domowej roboty crunchwrap supreme, musisz użyć drugiej mniejszej mąki tortilla do całkowitego przykrywania i przechowywania całego mięsa i sera. Te dilli śniadaniowe są tak samo obładowane (z bekonem, jajkami, serem i hashami), ale łatwiej jest je zawinąć do sardeli.

Śniadanie Crunchwrap Supreme

John Komar

Przed załadowaniem i owijaniem wszystkiego, musisz zrobić kremowy sos z jalapeño. Bo tak właśnie działa Taco Bell. Nie mogę ręczyć za autentyczność naszej (nigdy nie miałem “prawdziwej” transakcji i nie mam pojęcia, co naprawdę w niej jest), ale mogę śmiało powiedzieć, że ten sos – z kwaśnej śmietany, soku z limonki, jalapeño i papryki – czyni śniadanie crunchwrap. Nie pomijaj tego!

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

+ 12 = 22