Poczekaj, aż zobaczysz, jak naprawdę powstają kręcone frytki

Niewiele rzeczy budzi respekt na targach stanowych, podobnie jak mała góra kręconych frytek sprzedawanych w Wild Bill’s. Jedna porcja jest wystarczająco obfita, by nakarmić sześć, i prawie przytłacza drżący stos papierowych talerzy, na których jest serwowany. Imponujące, jak wysoki kopiec smażonych ziemniaków, jest jeszcze bardziej zadziwiające narzędzie, które je wykorzystuje:

Okazały potatoes using a power drill

Ferny Chung

Tak to prawda. Wiertarka.

Okazuje się, że gadżet jest czymś lepszym niż składanie półek na książki i obieranie jabłek z prędkością warp.

Typowy spiralizator roślinny jest dostarczany z ręczną korbą, ale kiedy przejeżdżasz przez około 10 000 funtów ziemniaków na targi, potrzebujesz czegoś mocniejszego niż smar łokciowy. Właśnie dlatego właściciele dzikiego Billa Michael i Vicki Lis podłączyli do nich wiertło Dewalta, zmieniając obrane ziemniaki w długie wstążki frytek w ciągu kilku sekund.

Stamtąd ziemniaki są smażone na złoty kolor i solone, a następnie podawane na jeden z trzech sposobów: nagi lub posiekany z połączeniem roztopionego sera cheddar i boczku lub chili i sera.

Kręcony Fries Being Fried

Ferny Chung

Ponieważ to przecież targi, a nie idziesz na targ, to najlepiej sprzedające się kombinacje są w pełni obciążone chili i serem lub boczkiem i serem.

Serowy Bacon Fries from Wild Bill's

Ferny Chung

Rodzinna firma istnieje od 26 lat, dostarczając swoje kręcone frytki, hot dogi i kukurydzę na osiem targów w całym kraju. Zaczynając od State Fair Meadowlands w czerwcu, zespół jedzie prawie non-stop do późnej jesieni, mieszkając poza kempingiem obok terenów targowych. “Podjedziemy pod nasz podjazd na Florydę 2 listopada, a potem ruszamy do sezonu zimowego w lutym”, mówi Vicki Lis.

Dziki Bill's Curly Fries at the State Fair

Ferny Chung

Możesz dowiedzieć się, czy Dziki Bill jest kierowany na targi w pobliżu, odwiedzając stronę firmy.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

8 + 2 =