Najlepsze solone karmelizowane przysmaki

Czy jesteś słodka? Słonawy ząb? A może oboje? Wtedy z pewnością jesteś fanem solonego karmelu. Ten lepki-słony słodki karmel z plamkami fleur de sel (lub solą morską) wydaje się pojawiać we wszystkim od s’mores po koktajle. Na cześć Narodowego Dnia Karmelu, obchodzonego w czwartek, 5 kwietnia, zajęliśmy się naszymi solonymi karmelizowanymi smakołykami.

Dla Karmelowego konesera: Das Foods Caramelini

Posolony Caramels Das Foods

Das Foods

Naszą ulubioną odmianą z szałasu z solą morską jest Fleur de Sel Caramels firmy Das Food. Kilka wciągających smaków to: lawenda, miód cytrynowy, miód pomarańczowy, chai latte, kandyzowany imbir i pistacja, kawiarnia Cortado, chili pecan i nasz ulubiony orzech czekoladowy z dodatkiem ancho chili i indyjskiego cynamonu.

Więcej od Delish: Caramel Corn Craze: 9 karmelowych przepisów popcornowych

For the Boozehound: The Cheesecake Factory’s Twisted Solone Caramel Spiked Milkshake

sernik Factory Twisted Pretzel Milkshake

Skowyt

Naprawdę, czy musimy to wyjaśnić? To milkshake z precelkami i karmelem. Czy jest jeszcze szczęśliwa godzina??

Dla uzależnionych od lodów: Häagen-Dazs Solone karmelowe lody

Haagen Dazs Salted Caramel Bars

Haagen Dazs

Limitowane smaki edycji zawsze są szczytem naszego zainteresowania. Tym razem Häagen-Dazs przyjął klasyczny smak wanilii i dodał wstążki solonego karmelu, a następnie oblubił baton w jedwabistej warstwie mlecznej czekolady. Zaopatruj się teraz; będą one tylko w przedziale zamrażarki do września 2012 r.

W przypadku Gelato Gourmand: Talenti Gelato’s Sea Salted Caramel

Talenti Salted Caramel

Talenti

Jeśli preferujesz lody z lodami, spróbuj lody Talenti’s Sea Salted Caramel, co jest absurdalnie niesamowite. Strona opisuje ją jako “bogatą argentyńską bazę karmelową”, którą podkreśla fleur de sel, “kawior soli”. Robi się chrupanie z karmelizowanych czekoladek.

Więcej od Delish: Niezwykłe smaki lodów, które będziesz chciał wypróbować

Dla miłośnika ciastek warstwowych: upieczony placek lub babeczka z karmelem

Pieczony Brooklyn Salted Caramel Cake

Pieczony

Baked ma fanów przybywających do sklepu w Red Hook, Brooklyn, z daleka i szerokiej po prostu, aby ugryźć ich solone brownie. Ale słyną również z doskonałych ciast i babeczek. Możesz kupić ciasteczka online lub wyruszyć następnym razem, gdy będziesz w Nowym Jorku na kawałek ich miękkiego i maślanego Solonego Karmelowego Ciasta.

Dla miłośników Brownie: Mari’s Caramel Sea Salt Brownies

Mari's Brownies

Mari’s Brownies

Czy byłeś kiedyś w Brownie Niebios? Przekonasz się, że miejsce rzeczywiście istnieje po tym, jak ugryziesz gęste, ale niezbyt czekoladowe ciasteczka karmelowe.

Dla Mistrza Czekolady: Greckie i Wędzone Solone Karmelki Fran

Fran's Gray Smoked Chocolates

Czekoladki Fran

Zaspokój swój czekoladowy i słony apetyt jednym kęsem. Te czekoladki rzemieślnicze to świetny prezent, jeśli możesz powstrzymać się od zjedzenia całego pudełka przed przybyciem do domu gospodarza.

Добавить комментарий

*

8 + 2 =