Najbardziej Ekstremalny Burger gotować tego lata

Jeśli nie oglądasz serialu YouTube Pit Boys, powinieneś być. Grupa publikuje tygodniowo wiele filmów w tygodniu po mistrzowsku – i poza murami, gchatów-link-do-twoich znajomych-z-20-wykrzyknikami-filmami kulinarnymi, począwszy od tego, jak zrobić Fireball Whisky- kolczaste ciasto z dyni w odpowiedni sposób do grilla aligatora o długości 5 stóp (oczywiście z nadzieniem z chrupiącą kiełbasą andouille).

Jednak ich niedawne podejście do hamburgerów może być najbardziej oszałamiające – i jest to całkowicie wykonalne dla przeciętnego grilla na podwórku, o ile żyjesz na krawędzi: Piwo może Bacon Burgery.

Puszka piwa Bacon Burgers with Loaded Mashed Potatoes from BBQ Pit Boys

YouTube: BarbecueWeb

tak.

Puszki piwa + bekon + burger. Ale niech imię cię nie zwiedzie – w tych pasztecikach jest o wiele więcej niż trzy podstawowe potrawy z grilla.

Pit Boys zalecają stosowanie 85-procentowego chudego mielonego chleba do burgerów. Zaczynasz tworzyć klopsiki 3/4-funtowe za pomocą uchwytu, a następnie w środku umieszczasz puszkę piwa, tak jak robisz z niej wołową mieloną wołowinę.

The Most Extreme Burger Recipe - Stuffed Beer Can Burgers

YouTube: BarbecueWeb

Stamtąd hamburgery są wspaniale oprawione w bekon – “bekonowe pałeczki jak klej!” – aby pomóc uchwytowi naziemnemu utrzymać jego kształt, a puszka po piwie została usunięta. Trzymaj je w lodówce, gdy pieczemy nadzienia, którymi może być wszystko od papryki i cebuli do … no cóż, wszystkiego.

Co to stuff inside a burger - BBQ Pit Boys' Beer-Can Bacon Burgers

YouTube: BarbecueWeb

To haszysz wołowy, pieczarki, grillowana cebula, zielona i czerwona papryka, pomidor, chili, boczek i pieczona wołowina. (Żeberka są przekąskami o średnim posiłku, ponieważ te przyssawki potrzebują godziny, by je gotować.) Perfekcja wymaga czasu, ludzie.

Po napełnieniu są one zwieńczone serem, ostrym sosem i sosem barbecue, a także grillowane.

Zaraz, dlaczego marnujemy twój czas ?! Zobacz sam:

Добавить комментарий

*

77 − 71 =