Musisz wiedzieć o The Swineapple tego lata

Kiedy usłyszeliśmy o swineapple, byliśmy równe części przerażeni i zaintrygowani. “Świnia” zwykle nie jest słowem rzucanym podczas mówienia o pysznych jedzeniach. Po zapoznaniu się z tym, co to jest – cały, wydrążony ananas nadziewany wieprzowiną (schab lub żeberka) i zawijany w boczek – redaktorzy Delish zostali podzieleni. Niektórzy byli w pełni zaangażowani w szalony trend grillowania, inni nie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym, aby samemu zdecydować.

Zobacz ten post na Instagramie

Panie i panowie … thewineapple. Wydrążony ananas wypełniony zaprawioną polędwiczką wieprzową, zawinięty w boczek i sos bbq i wędzony. Dziękuję #bradleysmoker za stworzenie tak dobrego produktu! #pineapple #pork #summertime #goodeats #smoker

Post udostępniony przez Kimberly Softich (@kasoftich_highbridgehuntress)

Aby wyjaśnić, wszystkie zaangażowane mięso (schab i boczek) rozpoczyna się na surowo. Gotuje w ananasie i wokół niego. Większość przepisów wymaga grilla do palenia ananasa nisko i wolno. Przygotowanie gotowanego mięsa i gotowanie na boczku zajmuje kilka godzin. Jeśli grillowanie nie jest twoją rzeczą, możesz je również upiec w piecu z piekarnikiem o temperaturze 300 ° C.

Zobacz ten post na Instagramie

#Swineapple odniósł sukces. Nie tak dobre, jak tri-tip lub żeberka, ale nadal smaczne. #traeger #traegernation #bacon

Post udostępniony przez Travisa Campbella (@ travc79)

Trend był dla nas nowością, ale już rośnie. Według Pinteresta liczba wyszukiwań dla swineapple wzrosła o ponad 230 procent od zeszłego lata, a jeden z nich pomaga zaoszczędzić ponad 50 000 razy.

Ten pin na Pinterest.

Jeśli szukasz czegoś innego do serwowania w następnym cookout – lub jeśli jesteś duży na hawajskiej pizzy lub tacos al pastor – jest to danie warte spróbowania.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

2 + 5 =