Możesz gotować kurczaka Alfredo (od początku do końca) w swojej powolnej kuchence

POBIERZ RECEPTURY TUTAJ.

Jeśli jesteś fanem Delish, wiesz bardzo dobrze, że jesteśmy OBSESSED z alfredo. Gotujemy (i jemy), jakby to była nasza praca … którą to jest. Naszym obowiązkiem jest również ciągłe przekazywanie ci łatwiejszych i lepszych sposobów na gotowanie twoich ulubionych dań, więc kiedy usłyszeliśmy, że możesz stworzyć alfredo, które sprawi, że nie będziesz dumny, wszystko w powolnym piekarniku, musieliśmy to wypróbować..

Powolne gotowanie Chicken Alfredo

Jonathan Boulton

KUP TERAZ: 3-Quart Slow Cooker, 20 USD, amazon.com.

Aby było jasne, robienie sosu alfredo na płycie nie jest trudne. Zwykle topisz masło w gęstej śmietanie i dodajesz dużo parmezanu. Ale wtedy musisz też zagotować makaron, który brudzi dodatkową patelnię. I możesz potrzebować trzeciej patelni, jeśli gotujesz białko. Podczas gdy danie jako całość jest stosunkowo łatwe, robisz trochę bałaganu. Na szczęście twoja powolna kuchenka może rozwiązać wszystkie te problemy.

Powolne gotowanie Chicken Alfredo

Jonathan Boulton

Kurczak i makaron gotują w sos. Najpierw zrzuć kurczaka, kurczaki, ciężką śmietanę, masło i przyprawy do wolniejszej kuchenki i ustaw na około 2 godziny. Następnie usuń i rozdrobnij ugotowanego kurczaka, dodaj makaron i parmezan do sosu. Ponownie przykryj powolną kuchenkę i gotuj przez około 20-25 minut, w zależności od makaronu. (Użyliśmy rigatoni i to było idealnie al dente po około 10 minutach dłużej niż to, co poleca pudełko.) To brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, dopóki nie zjesz miseczki doskonale pyskatego kurczaka alfredo.

PIN IT FOR FOR LATER:

obraz

Pobierz Delish aplikacja dzisiaj.

Śledź Delish w dniu Instagram.