Jajko w grillu z grilla w jajku

Jeśli myślisz, że redaktorzy mody tylko jedzą sałatki z kapusty i zielone soki, mylisz się. W Hearst Magazines ‘Cafe57, gdzie edytuje Cosmo, Marie Claire, Siedemnaście i tytuł grzecznościowy – żeby wymienić tylko kilka – regularnie jedz śniadanie, lunch i od czasu do czasu 3 p.m. Milkshake, ludzie regularnie gromadzą się na stację grilla, gdzie Junior Shepherd tworzy kanapki z tego świata. I w cudowny sposób pamięta o każdym zamówieniu edytora, biorąc go na grill, zanim zdołają zbliżyć się do jego płaskiego blatu.

Jego najbardziej znana kreacja jest tak popularna, że ​​zdobyła miejsce w menu kawiarni, pojawiając się około dwa razy w miesiącu. Nazywany jest Triple Decker Grilled Cheese juniora, kanapką z jajkiem w puszce, która łączy boczek, szynkę i ser w potworny posiłek, który zaciera granicę między śniadaniem a obiadem – i ma nawet najbardziej zdrówących się montażystów spróbować tego.

Cafe57 nie jest otwarty dla publiczności, więc musisz mieć wpis z redaktorem, aby wypróbować kreacje Juniora, ale restauracja zgodziła się udostępnić ci swój przepis, dzięki czemu możesz zrobić to w domu.

Wydajność:

1

Składniki
3
kromki białego chleba
topione masło
1
duże jajko
2
plasterki amerykańskiego lub sera cheddar
3
paski bekonu, gotowane
2
plasterki szynki
Wskazówki
  1. Wyciąć około 3 “koła ze środka jednego kromka chleba. (Możesz wcisnąć usta szklanki do chleba, wycinając ją, aby uzyskać równe koło.)
  2. Roztopić masło na dużej patelni lub na płaskim grillu na średnim ogniu. Umieść wszystkie trzy kromki chleba na patelni. Na wierzchu dwie całe kromki chleba z plasterkiem sera. Pęknij jajko do kromki chleba z dziurką, pozwalając mu gotować, aż biały ustanie, około dwóch minut.
  3. Gdy jajko gotuje, rozgrzej szynkę na patelni (jeśli masz miejsce). Jeśli nie, podgrzej go na drugiej patelni. Umieść szynkę i ugotowany boczek na każdej z kromek chleba z serem.
  4. Gdy jajko się już ułoży, wsunąć szpatułkę pod kromkę chleba i ułożyć na chlebie pokrytym bekonem. Na wierzchu pokrojoną szynką i serem, tworząc potrójnie piętrową kanapkę z serem z grilla. Talerz i podawaj.

Добавить комментарий

*

+ 26 = 34