Dill Pickle Soup: najdziwniejsza na świecie / najlepsza obsesja na punkcie żywności?

POBIERZ RECEPTURY TUTAJ.

Tak, zupa z ogórków to w rzeczywistości rzecz. Brzmi to szaleńczo, może nawet obrzydliwie, ale okazuje się, że jest to dziwaczny czar. Szczerze mówiąc, nie chciałem tego polubić, ale nie mogłem dostać dość. To przeszkadza, jak to dobrze.

Kiedy usłyszałem, że ta zupa z ogórków jest wirusowa, byłem zszokowany. Przepis wzywa do soku marynowanego w górę. Myślałem, że to żart. Nie było. a moje zaskoczenie było głupie i naiwne. Jeśli Fried Pickles i Bacon Wrapped Pickles nauczyły nas czegokolwiek, to dlatego, że ludzie nie obawiają się rozlicznych cukrów. W rzeczywistości mają obsesję.

Koper Pickle Soup Horizontal

Chelsea Lupkin

Więc jesteśmy z tą zupą. Oryginalny pomysł pochodzi od Cathy of The Noble Pig. Jej przełomowy przepis przypomina zupę warzywną z ziemniaków, z marynatami i odrobiną Old Bay. Ponieważ byliśmy odrobinę wystraszeni z całego bulionu z kwaśną śmietaną, dodaliśmy ser i boczek. Zaintrygowany? Oto, jak się sprawy potoczyły.

Najpierw usmażyliśmy kilka pasków boczku w dużej doniczce. Wyjęliśmy bekon, pokruszyliśmy go i zarezerwowaliśmy na później, a następnie podsmażono cebulę w boczku. Potem mieszaliśmy w ziemniaki, przykrywaliśmy je rosołem i wszystko razem gotowaliśmy, aż ziemniaki były miękkie. Następnie w doniczce podano sok z marynaty, posiekane ogórki, ser, świeży koperek i szczyptę pieprzu cayenne. Bekon został dodany z powrotem, każda miska dostała dużą porcję kwaśnej śmietany i zanim się zorientowaliśmy, miseczki były puste. Jedyne, co mi się nie podobało, to ciepłe posiekane marynaty. Pomiń je, jeśli ten pomysł będzie dla ciebie przerażający.

PIN IT FOR FOR LATER:

obraz

Śledź Delish w dniu Instagram.

Добавить комментарий

*

+ 78 = 88