Ciastko z kremem brzoskwiniowym N Cream Angel to najłatwiejszy i najładniejszy deser, który będziesz robił przez całe lato

Ciasto z kremem aniołów może być uciążliwe. Wygląda na to, że wszystko, co chcesz, ma cię przy pieczeniu: pogoda (bez wilgoci), twoja miska (musi być niereaktywna), nawet krem ​​z kamienia nazębnego (musi być świeży!). Jeśli twoje ciasto z aniołem spadło, nie zawiodłeś. Co więcej, kupowanie kupionego w sklepie ciasta nie daje za wygraną – jest sprytne. Bądź mądry!

Kupowane w sklepie ciasto aniołowe to Twoja tajna broń do najłatwiejszego deseru imprezowego. Po prostu pokrój go na pół i wypełnij środkiem wszystko, czego pragniesz. Z sezonem brzoskwini tuż za rogiem, byliśmy spragnieni brzoskwiń. A co brzmi lepiej z brzoskwiniami niż śmietaną?

Doskonałe soczyste brzoskwinie z Georgii nie są konieczne do tego przepisu. Nawet najbardziej niedojrzałe plastry miękną i karmelizują się, gdy wrzuca się je na patelnię z masłem, brązowym cukrem i sokiem z cytryny. Podczas gdy brzoskwinie bulgoczą, ubij trochę śmietanki i rozłóż je na półtusze. Dollop z dżemem brzoskwiniowym, na wierzchu z drugą połową tortu anioła i powtórz z bitą śmietaną i brzoskwiniami i voila!

PSA: Pozostawione brzoskwinie stanowią doskonałe uzupełnienie naleśników i gofrów.

POBIERZ RECEPTURY TUTAJ.

PIN NA PÓŹNIEJ.

Anioł Food Short Cake Pinterest

Śledź Delish na Instagramie.

Добавить комментарий

*

13 − 10 =