17 Mrożone pizze, które smakują lepiej niż dostawa, ranking

17. Pizza Party Totino

obraz

Flickr.com/ Mike Mozart

Mieliśmy duże nadzieje na to, gdy jeden z naszych testerów smaku zachwycił się tym, jak je jeść prawie codziennie jako dziecko. Ale gdy tylko ugryzliśmy pizzę, zdaliśmy sobie sprawę, że lepiej zostawić tę liczbę dzieciom lub ludziom, którzy po prostu nie znają się na niczym. Powiedzieć, że pizza na przyjęciu była daleko od pizzy, byłoby niedopowiedzenie – niestopiony ser, nijakie ciasto i niesamowicie chrupiący pepperoni sprawiły, że jeden tester smaku twierdził, że “nie nakarmiłby go nawet psem”.

KUP TERAZ: 2 USD, Jet.com

16. Whole Foods 365 Cienkie ciasto Pepperoni Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Whole Foods

Whole Foods to pro w zdrowej żywności, ale pizza, nie tak bardzo. Choć żaden degustator zupełnie nie znosił pizzy, nie wykraczał poza przyzwoite. Największym zarzutem było to, że pizza nie “ma dużo smaku, ale sporo smaru” – zdecydowanie nie jest to coś, czego można oczekiwać od łańcucha.

15. Amy’s 4 Cheese Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Amy

Pizza z serem to wszystko o tym serze cheddar (albo o tym, że jakakolwiek mieszanka serowa przydaje się do przyrządzenia ciasta), ale według słów jednego z naszych testerów: “bez tak wiele się dzieje, ser musi dostarczyć, ten ser nie. ”

KUP TERAZ: 10 USD, Jet.com

14. Whole Foods 365 Thin Crust Supreme Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Whole Foods

Podobnie jak jego odpowiednik z pepperoni, ten najwyższy poziom Whole Foods nie był paralizatorem. Zgodnie z jednym degustatorem, dodatki były ładne i świeże, ale ciasto jako całość potrzebowało więcej smaku. “Nie ma o czym pisać w domu” – powiedział inny. W porządku, bo WF nie powinna być twoją wizytą w pizzy.

13. Tombstone Original 5 Cheese Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Tombstone Pizza

Jak większość innych pizz z serem ten nie jest dokładnie gwiazdą. Jak to ujął jeden z degustatorów, “ser był smaczny, ale reszta to meh”.

KUP TERAZ: 6 USD, Jet.com

12. Newman’s Own Cienka i chrupiąca nieutwardzona pizza Pepperoni

obraz

Dzięki uprzejmości Newman’s Own

Według jednej z degustatorów ta pizza mogła być “zbyt cienka, by sprawić wrażenie”. Jeśli jesteś w Wspaniały chrupiąca skorupa, to jest dla ciebie pizza, ale pamiętaj, że z powodu kruchego ciasta nie będzie sosu, sera i pepperoni.

KUP TERAZ: 8 USD, Jet.com

11. Amy’s BBQ Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Amy

Ta pizza z grilla jest głównie na punkcie. Choć niektórzy degustatorzy opisali ciasto jako lekko żucia, co wszyscy możemy zgodzić się nie jest optymalne w pizzy, sos – AKA główną atrakcją – nie umknęło. Ostry sos z lekkim kopnięciem daje tej pizzy przewagę, by zabrać ją z zamrażarki do stanu zbliżonego do dostawy.

10. Freschetta Brick Oven Crust Pieczony grzyb i szpinak Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Freshcetta

“Ta pizza nie jest najbardziej ekscytująca, ale też nie stanowi zagrożenia” – powiedział jeden z degustatorów. Ser jest lekki, pieczarki rzeczywiście smakują pieczone, a szpinak jest miłym akcentem zieleni. To nie jest nadzwyczajne, ale zdecydowanie dobre i prawdopodobnie świetna opcja dla miłośnika wegetariańskiej pizzy.

9. DiGiorno Original Rising Crust Pepperoni Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości DiGiorno

W oparciu o wstępne komentarze do degustacji, ta mrożona pizza była trochę dzieląca. Niektórzy degustatorzy uwielbiali pepperoni, podczas gdy inni czuli, że smakował tak, jakby został wyciągnięty prosto z zamrażarki. Ale jak dobre wino, z wiekiem stawało się coraz lepsze (przez to rozumiemy mijające minuty między ukąszeniami, a nie rzeczywistymi latami), a na koniec smakowały nam smakosze.

KUP TERAZ: 7 USD, Jet.com

8. Freschetta naturalnie wschodząca skorupa Pepperoni Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Freschetta

Ta liczba pepperoni była w porządku, ale znowu nic specjalnego. Jedyna skarga, jaką mieli degustatorzy, polegała na tym, że skorupa była nieco za gruba i naprawdę musiałaś ją ugryźć. Poza tym jest to klasyczne ciasto pepperoni.

7. Newman’s Own Thin & Crispy Supreme Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Newman’s Own

Warzywa i dodatki smakują bardzo świeżo na mrożoną pizzę i ciasto ma trochę pikantne coś dla tych, którzy pragną dodatkowego kopa. Jednak twydaje się, że ser prawie nie istnieje, a cienka jak brzytwa skorupa oznacza, że ​​na talerzu można pokruszyć pizzę zamiast plasterek ręki.

6. DiGiorno Original Rising Crust Supreme Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości DiGiorno

Ten najwyższy mógł stać się nieco zbyt ambitny. Ten placek dużo się działo i chociaż wszystkie składniki były świeże i aromatyczne, przytłoczyły pizzę. Sos był na najwyższym poziomie, ale ser się zgubił (i wszystkie warzywa i wędliny).

KUP TERAZ: 7 USD, Jet.com

5. Tony’s Pepperoni Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Tony’s Pizza

Jak powiedział jeden z degustatorów: “Miałem niskie oczekiwania, ale nie mogę przestać jeść.”Bądźmy prawdziwi: Tony’s nie jest pizzą dla smakoszy, ale jest w niej coś, co nie pozwoli ci przestać ją jeść, dopóki nic nie zostanie..

4. Pizza z pizzy kalifornijskiej BBQ Pizza z kurczakiem

obraz

CPK przyszedł z tym grillowanym pączkiem. Kurczak jest rzeczywiście soczysty, a sos nie jest zbyt przytłaczający, co sprawia, że ​​jest to naprawdę przyjemne. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że przy tak ekstremalnie cienkiej skórce ta liczba przypomina nieco chleb z ciasta niż pizzę, więc jeśli masz ochotę na coś z ciasta, możesz spróbować czegoś innego..

KUP TERAZ: 8 USD, Jet.com

3. California Pizza Kitchen White Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości California Pizza Kitchen

Jeden z naszych smakoszy opisał ten placek jako “lekki i lekko cierpki”, który jest spot-on. Ta cienka (ponownie w stylu flatbread-esque) pizza ma lekki smak sosu Alfredo, który zabiera ją nieco dalej niż podstawowa biała pizza – i nawet dalej niż średnia zamrożona pizza.

KUP TERAZ: 8 USD, Jet.com

2. Red Baron Classic Crust Pepperoni Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Red Baron

Słowa jednego z naszych degustatorów najlepiej podsumowują tę pizzę: “smakuje lepiej, niż się wydaje”. Choć ten placek zdecydowanie nie jest patrzący, pikantny, świeży smak sosu, idealnie gęsta skorupa i aromatyczne pepperoni sprawią, że pomyślisz, że dostałeś dostawę.

1. Tombstone Roadhouse Loaded Double Down Deluxe Pizza

obraz

Dzięki uprzejmości Tombstone Pizza

Ta pizza jest oczywistym zwycięzcą. Ciasto ma wiele smaków, ale wszystkie dobrze się uzupełniają, plus sos jest na miejscu, a skorupa jest odpowiednią ilością chrupiącego.