Te róże Gelato przejmują Instagram

Można bezpiecznie założyć, że miłośnicy lodów mogą się zgodzić … co za czas na życie. Mężczyźni proponują kufle w sklepie spożywczym, gospodyni zamienia Twinkies i Ding Dongs w mrożone smakołyki, a geniusze o zręcznych palcach kształtują gelato w róże. Tak. RÓŻE. Kwitnące kwiaty pochodzą z Amorino, paryskiej sieci sklepów gelato, które naprawdę wolałyby być znane jako butiki z lodami. Pozwolimy, aby slogan obrócił się w imię prawdziwego kunsztu i paryskiego stylu.

obraz

Chelsea Lupkin

Aby uzyskać róże, pracownicy Amorino wypełniają szyszki wysoką, chudą gałką lodów. Następnie za pomocą płaskiej szufelki do lodów zeskrobują płatki z całej wanny z lodami i zawijają wokół oryginalnej gałki. Zamiast wisienki na wierzchu możesz dostać malutkiego macarona z lodem. Brzmi to dość prosto, ale metoda zabiera pracownikowi trzytygodniowe szkolenie, a nie każdy lodołamacz marzący o zostaniu różowcem o liliowcu dostaje pracę. W końcu istnieje około 100% prawdopodobieństwa, że ​​pojawi się na Instagramie.

Amorino tworzy tę piękność w Europie od 2002 roku i wywołało buzz w 2011 roku, kiedy otworzyli swoją pierwszą lokalizację w USA w Nowym Jorku. (Mają nawet 15 lat). Teraz Australia również zaczyna się modne. Mieszkańcy Sydney przyjeżdżają do i-Creamy, sklepu z lodami rzemieślniczymi, który jest bardzo popularny dla swoich wspaniałych kwiatów gelato – i uważają, że prawie niemożliwe jest opublikowanie “grama”.

Sklep znajduje się w centralnej dzielnicy biznesowej Sydney i do tej pory sprzedał 1500 takich kwiatów. Oferują 24 smaki na co dzień, ale jest ich 96 różnych smaków, więc możliwości kolorowego i pysznego kwiatu gelato są (prawie) nieskończone.

Zobacz ten post na Instagramie

Taro / Lychee��Zielona herbata / Strawberry��Cherry choc / Baileys��

Post udostępniony przez Ruby T�� (@rovingaround) na

Zobacz ten post na Instagramie

nutato i masło orzechowe gelato w pinky milk gelato @icreamygelato – ładny deser, który nie narusza gustu ����

Post udostępniony przez Bondi Foodie (@bondifoodie) na

Zobacz ten post na Instagramie

W Amorino dajemy ci opcje. Możesz wybrać wegańskie i nie-wegańskie smaki gelato, dodać tyle smaków, ile chcesz. Spraw, by Twoja róża była wyjątkowa dzięki dodaniu gelato macaron! Możesz wybierać spośród ośmiu smaków Macaron!

Post udostępniony przez Amorino USA Official Page (@amorinousa) na

Śledź Delish na Instagramie.