Spirits That Surprise: 12 dziwnych napojów alkoholowych

 <p>Jak wszyscy wiedzą, ziemniaki i bekon to kulinarne połączenie wykonane w niebie. Ale co z wersją destylowaną? Według instytutu Beverage Testing Institute, wódka Bakon ma “przekonujące aromaty tłustego boczku z klonowego tłuszczu z miękkim, suchym, średnim ciałem i karmelizowanym bekonem, figą i wykończeniem z wapienia Mmm bekon.A trzeba spróbować dla Krwawej Maryi.”</p> <p></p> <p>Uwaga: W niektórych barach w Nowym Jorku pijemy wódkę z domowym nadzieniem, a wyniki są nieco bardziej tłuste niż ten profesjonalnie wytwarzany produkt.</p> <p>“title =” Wódka bekonowa ”</p> <p>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6bc86b2b9f_-_bakon-vodka-bloody-mary-del1111-lg.jpg?crop=1xw:0.5 xh; center, top & resize = 480: * ”</p> <p>/></p> <div class= Dzięki uprzejmości Black Rock Spirits

Jak wykazały nasze badania, niemal wszystko może być fermentowane lub destylowane w celu wytworzenia alkoholu. W całej cywilizacji ludzie wytwarzali duchy wykorzystując to, co jest dostępne, w tym owoce, jogurt, a nawet stary chleb i keczup. Niezależnie od tego, czy jest to leczniczy, czy kreatywny sposób na dobrą zabawę, te dziwne napoje alkoholowe wywołują szum na całym świecie. Szukasz ducha, który jest słodki do wypicia? Sprawdź nasze eleganckie receptury koktajlowe od Marie Claire.

 <p>Jak wszyscy wiedzą, ziemniaki i bekon to kulinarne połączenie wykonane w niebie. Ale co z wersją destylowaną? Według instytutu Beverage Testing Institute, wódka Bakon ma “przekonujące aromaty tłustego boczku z klonowego tłuszczu z miękkim, suchym, średnim ciałem i karmelizowanym bekonem, figą i wykończeniem z wapienia Mmm bekon.A trzeba spróbować dla Krwawej Maryi.”</p> <p></p> <p>Uwaga: W niektórych barach w Nowym Jorku pijemy wódkę z domowym nadzieniem, a wyniki są nieco bardziej tłuste niż ten profesjonalnie wytwarzany produkt.</p> <p>“title =” Wódka bekonowa ”<br/> src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6bc86b2b9f_-_bakon-vodka-bloody-mary-del1111-lg.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/> /> </picture> <p></span></p> <div class= Dzięki uprzejmości Black Rock Spirits

Wódka z boczkiem

Jak wszyscy wiedzą, ziemniaki i bekon to kulinarne połączenie wykonane w niebie. Ale co z wersją destylowaną? Według instytutu Beverage Testing Institute, wódka Bakon, produkowana przez Black Rock Spirits, ma “przekonujące aromaty tłustego boczku z klonowego tłuszczu z miękkim, suchym, średnim ciałem i karmelizowanym bekonem, figą i wykończeniem z wapienia.” “Muszę wypróbować Bloody Marys”.

Uwaga: W różnych barach w Nowym Jorku pijemy wódkę z domowym nadzieniem, a wyniki są nieco bardziej tłuste niż ten profesjonalnie wytwarzany produkt.