Próbowaliśmy hotdogów z masłem orzechowym, więc nie musisz połknąć własnego szacunku, aby to zrobić

Internet od dawna znany jest jako bastion prawdy, pokoju i pozytywności, gdzie nikt nigdy nie ma negatywnej opinii o niczym. Dopóki ktoś nie zaczął bawić się z hot-dogami. Nie hot-dogów innych ludzi, pamiętajcie – odważyli się manipulować własnymi frankami, wyrażając skandaliczną poczucie winy za … masę orzechową.

To rodzaj horroru, który może być rywalizowany tylko dzięki nauce Netflixa, która wydała drugi sezon Sense8, lub, że przegapiłeś imprezę karaoke “Obłąkany wieczór”. Zuchwałość ludzi, którzy wkładają coś innego niż keczup, musztardę lub smakują na hot doga – i polecajcie to innym! Oczywiście, ustawiło to Twittera w szał, gdy ludzie się ważyli.

Tak więc, w imię dziennikarskiej uczciwości (no, niechętne nudności!), My miał przeprowadzić śledztwo. Wydaje się, że to nic nowego: wielu ludzi w całym kraju przyznało się do korzystania z combo jako dzieci. Rynek mięsa w Pittsburghu zaczął sprzedawać hot dogi z masłem orzechowym w 2006 roku, po tym, jak poprosił ich pierwszy równiarka – i starał się utrzymać je na magazynie.

Oscar Mayer dostał się na pokład, wysyłając nam hot dogi, bułki i masło orzechowe, które sumiennie ugotowaliśmy zgodnie z instrukcją paczki. W końcu to misja naukowa. Zdecydowaliśmy się ogrzać masło orzechowe, mżyliśmy je na szczycie każdego kielicha, tak jak ketchup.

Półmisek dostarczono do 20 osób w porze lunchu, z których 14 zdecydowało, że wolą odejść – lub, szokująco, wyłożyć na obiad zimną, twardą gotówkę. Okazuje się, że jest coś takiego jak darmowy lunch, tylko jeśli chodzi o hot dogi z masłem orzechowym, ludzie żałują, że nie było.

Arachid Butter Hot Dogs
Candace Braun Davison

Wczesne reakcje były dokładnie tym, czego oczekiwałeś: “Co to jest?” “Dlaczego – tylko dlaczego ?!” “Nie nie nie.” Nastąpiło również niezwykłe obumieranie głowy i cofanie się od talerza, jakby w każdej chwili mógł zaatakować.

Wreszcie duży test smaku:

“Lubię hot-dogi, lubię masło orzechowe, nic mi nie jest,” grafik edytujący Vineet Sawant wzruszył ramionami.

“Wolałbym tego nie jeść”, szepnął producent Charlie Gillette, rzucając psa po jednym ugryzieniu.

“To trochę słodkie”, powiedział redaktor wideo Ross Perkel. “Nie jestem tak odpychający jak mój mózg mówi mi, żebym był”.

Zasadniczo komentarze skręcały w ten sposób: albo nie znosiłeś tej idei i nie mogłeś zaakceptować spreadu na hot doga, albo byłeś w porządku z tym … ale nie chciałbyś tego w najbliższym czasie. Do tego ostatniego obozu trend był zgodny z każdym pikantnym daniem z orzeszków ziemnych. Jeśli lubisz tajski sos z orzeszków ziemnych, prawdopodobnie nie będziesz miał nic przeciwko stopionym PB na hot doga, prostym i prostym.

Czy to było zgodne z hype? Dobrze, oczywiście, w sposób, w jaki robi to każdy trend w Internecie: czujesz się rozczarowany i trochę pusty, ale och tak gotowy do dokładnego tweetowania tego, co czujesz do swojej mamy i 67 innych obserwujących. Ponieważ rozpaczliwie, rozpaczliwie muszą wiedzieć – tak jak trzeba to przeczytać, aby poznać prawdę o tym nieoczekiwanym combo. Nie ma za co.

Śledź Delish w dniu Instagram.

Pobierz Delish aplikacja.