Popeye Kształty Kurczak w Łopaty – Plus Inne Niepotrzebnie Sztucznie Shaped Foods

Czy nie wydaje ci się, że masz wystarczającą ilość musztardy z miodem z kurczaka? Nie jesteś sam. Najwyraźniej niezdolność dostatecznego zanurzenia przekąsek smażonego kurczaka w słodko-kwaśnym sosie lub na ranczo na ranczo to wystarczająco duży problem, że Popeyes pomyślał, że nadszedł czas, aby wymyślić rozwiązanie.

Popeye's Dip'n Chick'n

Popeye’s

I tak łańcuch smażonych kurczaków wprowadził Dip’n Chick’n, przetargi z kurczakiem w kształcie łopatki, zaprojektowane tak, aby zachęcić do maksymalnego spożycia. Podobnie jak Tostitos wyławia chipsy tortilla przed nimi, te nowe przetargi to naczynia i przekąski w jednym.

Więcej od Delish: Eksponaty Muzeum Żywych Żywności

Ale gdy te dziwnie ukształtowane bryłki są trochę niepokojące, to nie są one pierwszym pokarmem dla wygody, aby uzyskać rzeźbiarskie traktowanie. Oto przegląd innych niepotrzebnie sztucznie ukształtowanych produktów spożywczych:

Burger King chicken tenders

Flickr / irina slutsky

Niech samorodek będzie z tobą. W ramach a Gwiezdne wojny: Epizod III tie-in, Burger King przedstawił przetarg na kurczaka w kształcie gwiazdy i lżejka (próbowali również krótko żyjących przetargów w kształcie korony przed ponownym uruchomieniem receptury kurczaka w marcu).

serce shaped pizza

Flickr / NoDivision

Walentynkowa, wyjątkowa pizza w kształcie serca od Papa Johns. Pokaż jej, że ci zależy na paszteciku z kiełbasą i cebulą.

złota Rybka bread

Amazonka

Pieczywo pełnoziarniste w kształcie pieczywa o nazwie Pepperidge Farm Goldfish. Zapomnij o tuńczyku na pszenicy, to tuńczyk na ryby.

piwo sausage

Flickr / jkottke

Kiełbasa w kształcie MGD. Może się zdezorientować, jeśli masz ich za dużo.

Więcej od Delish: Rewelacyjne przepisy na kiełbasy

plac watermelon

Flickr / rumpleteaser

Astronautyczny kwadratowy arbuz z Japonii.

Добавить комментарий

*

28 − = 26